Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 795: Intihar

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    255
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanjiyi nasıl özlemişim duygulandım görünce. :( Oda ne istiyor reisten anladım gitti. Bölümün dikkatli incelenmesi gerekiyor sanki çok şey çıkar gibi geldi. Ama bir şey eksik bölümde tam ne olduğunu bilemedim ama eksik bir şey var sanki.

Kid e kıymaz,tayfasını özel çizdi. Dövecek bunları ya da hiç bulaşmayacak. Kaido bunları döverse ,Kid dellenip ilk bunu dövelim der ve 8 supernova vs kaido olur işte :) en güçlü savunma bu adamdadır. Darbeyi yiyip , dayanma konusunda. Adamın sol taraf ejderha pullu :oleyo2: Shanks o boyuyla hayvan oğlu hayvan çıkacak. H.haki zirvesini görürüz artık Shanks ta .

Marineford savaşında sıvayan batıran Oda :/ Nasıl düzeltebilirim demiş Kaido üzerinden yürümüş. :/
Fena da olmamış. Açık konuşmak gerekirse Marineforda göre kıyaslarsam çünkü başka yere göre kıyaslayamam üzgünüm.
Kaido zorlanmadan döver :/ Ama öyle değilmiş meğer.
One Piece en büyük sorunu bu. Hep laflarla geçiyor. Hiç göremiyoruz vs.
Efendim işte " moria ile kadio denk dövüşüyor " vs yine yok.
" Mihawk ile Shanks düello atıyor günlük " yok.
" Garp , ölümün kıyısına getiriyor Rogeri " yok
" Kaido , Wb tarafından kutsanıyor " yok.
" Aokiji vs Akainu " yok.

Lan bir şeyide gösterde bizde görelim artık seri bitti. Hangi ara göstereceksin :(
Bu durum iyice sıktı :/

Elim ayağım titredi. Sanji yi gördük sonun da abi efsane bölüm ya. Ne yazcam bilemiyorum Kaido felaket karizmatik çıktı :D

Dikkatimi bişey çekti , kaido 7 kere düşmanları tarafından yenilmiş . Yani yenilmez bi adam değil sadece ölmüyor :D 8. kez de luffy'e yenilsin varsın bişey olmaz . Ama bunu net söylüyorum ilk karşılaşmalarında luffy'e çok sağlam bir tane vurucak bu manyak ki luffy nerden geldiğini anlayamıcak :D

Tesadüfler zincirine bakın.
Kaidou Urogue nin olduğu adadan Kid lerin olduğu adaya baliklama atliyor. Fazla uzakta olmadığını düşündüğüm Sunny deki bizim tayfada , Kaidou mun bazı adamlariyla it dalaşi yapıyor. Capone abide biyerlere doğru gidiyordu. Artık Dressrosa midir Kidlerin adayamıdır bilemiyorum. Kısaca herkes aynı bölgede ama zor zar denk geliyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık