Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 795: Intihar

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    255
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

Kendisini en çok zorlayan ve hatta muhtemelen üzerindeki yarayı açan kişi WB, onu da övüyor ancak WB ise sadece Roger ve Garp gibilerini övüyor. Kaido'nun esamesi bile okunmuyor WB'nin anlattıklarında, geçmişine ilişkin bahsedilen zorlu vs'lerinde. Tiplemeyi sevdim ama kıyas yaparsak yine WB öne çıkıyor benim gözümde. :D
Göreceli bir durum ama şu andaki bilgilerle, sakız gibi her yere çekilebiliyor. O yüzden bekleyelim derim.

Garp'ın sadece yonkou demesinden sonra mı bekler oldun :D
Evet. Garp'ın gelişinden beri mangayı okuyorum zaten. Git 2009'daki mesajlarıma bak görürsün.

Kaido'da meyve olduguna hic ihtimal vermiyorum sahsen. Buyuk ihtimal Bobby Funk gibi dogustan gelme B.Haki'si vardir tabi sadece bir kac milyon fazlasi :fool:

Adam sayisiz kez yakalanmis, ki kendini yakalatmistir bilerek, eger meyvesi olsaydi bunu ativerirlerdi denize. En olmadi kairosekiden kurtulamazdi.

Not : Neden kairosekiden giyotin kullanmadilar diye dusunmeyelim lutfen :ehe:

Isim benzerligi disinda aradaki baglantiyi cozemedim bir zahmet aciklar misin? Sahsen Kaido'nun kacarken oldurulecegini ne dusunebiliyorum ne de dusunmek istiyorum.

Adamda tam eski Türk tipi var sağlam yapmışlar tasarımı :) Doflyyi satıp şimdi Kaido reyiz sempatizanlığına başlayabiliriz :)

Isim benzerligi disinda aradaki baglantiyi cozemedim bir zahmet aciklar misin? Sahsen Kaido'nun kacarken oldurulecegini ne dusunebiliyorum ne de dusunmek istiyorum.
Kaido'nun tipi moğol hanlarına benziyor ya o yüzden söylemiş sanırım sadece yoksa Kaido'nun kaçacağından değil adam ölmeye yer arıyor zaten

Kaido birinin üstüne düşse bir kaptan alır :/ Hatta zıplarken yanına bir kaptan alsa, gökyüzünden atlarken diğer kolunun altına bir kaptan daha alsa :/
3 kaptan çoktan gitti :/
Yonkoular ile amiraller arasında ciddi fark var bence :/
Gerçi seride güç dengesi bozuk biraz :/

Vaaay be sonunda reis kendini göstermiş.Adam Big Mom'un elinden kaçıp yonkou elemanına tek atıp cigarasını yaktı.Şunu not düşün : Tayfada yonkou elemanını indiren ilk üye SANJİ.
Asıl bomba Kaido sen nasıl bir hayvanoğlu hayvansın 10bin metre nedir?Nasıl çıktın düştün darp izi bile yok adamda.Tek hatırayı Wb vermiş.Oda her fırsatta Wb'nin farklı olduğunu gösteriyor.Kaido böyleyse Shanks ve Big Mom nasıl hayvanlar acaba.

Şu adamları Mihawk ile aynı kefeye koyanlar var.Ne büyük küfür ve hakeretmiş şu bölümde net anladım.

Son olarak FORZA SANJİ!!!!!

Şu Kaido'nun tanıtma alanını türkçe olarak konunun başına ekleyin lan lütfen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 21)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık