Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 795: Intihar

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    255
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Acaba Kaido Roger'ın zamanında bu halde miydi. Zannetmiyorum bu halde olduğuna, keza bu halde ise WB, Roger falan dinlemez gibi. Çok heybetli ve güçlü görünüyor. 10.000 metreden atlayıp hayatta kalmak nedir? Giyotinin demirinin kırılması nedir? Çok sağlam bir savunması var bu adamın.
Kaido, Kid Alliance'ı yanına katıp, Shanks a saldıracak gibi duruyor. Kaido'nun heybetini görünce, Shanks herhalde şuan dünyadaki en büyük haki master'ı diye düşünüyorum. Yoksa böyle bir adamla eşit mevki de bulunmasının imkanı yok.

Aceleci davranmaya gerek yok, Luffy son aldığı power up ile alamaz. Bir de şöyle bir durum var, sanırım Luffy her büyük savaştan sonra güç dengelerini alt üst edecek bir hayvanus ortaya çıkıyor. Bu bölümde de Kaido göründü.

Sanji'nin gösterilmesi ise baya sönük kaldı. Oda gerçekten Sanji'yi sevmiyor.

Ben mi çok benzettim... Diyeceksiniz tabii "zaten bütün OP hatunları birbirine benziyor" :SSS Ama yine de dikkatimi çekti....

Ne kadar istemesem de Kid ve ittifakı Kaido'nun gücünü göstermek için bir piyon görevi görecek gibi geliyor umarım yanılırım ama o kadar yüksekten atlayıp hiçbir şey olmamış adama G4 bile ne kadar işler emin değilim.
yüksekten atladığına bakma luffy doff a vurdu geri kalktı , mf Kizaru luffy ye vurdu bişey olmadı, garp marcoya vurdu geri kalktı. :D

Kaido'ya delici kesici aletler işlemiyormuş, derisi ejderha derisi gibi kalın . Sol kolunda da ejderha pulları gibi şeyler var . Yani Wano Kuni'yi işgal eden ejderhanın Kaido olması kesinleşti gibi. Bu özellikleriyle samurayları patates etmesi doğal. Kaido İlerde Luffy ile kapışcak tabiki ama Zoro bu adama bir çizik atar. Bir ejderha varsa muhakkak kesilecek.

Kaido'ya delici kesici aletler işlemiyormuş, derisi ejderha derisi gibi kalın . Sol kolunda da ejderha pulları gibi şeyler var . Yani Wano Kuni'yi işgal eden ejderhanın Kaido olması kesinleşti gibi. Bu özellikleriyle samurayları patates etmesi doğal. Kaido İlerde Luffy ile kapışcak tabiki ama Zoro bu adama bir çizik atar. Bir ejderha varsa muhakkak kesilecek.
Ben ejderhayı kaidoya verdiğini düşünmüyorum Oda'nın bence farklı bir mistik zoan vermiştir.Suanda merak ettiğim tek şey Kaidonun ve tayfasının meyveleri :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık