Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 795: Intihar

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    255
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido'da meyve olduguna hic ihtimal vermiyorum sahsen. Buyuk ihtimal Bobby Funk gibi dogustan gelme B.Haki'si vardir tabi sadece bir kac milyon fazmilyo

Adam sayisiz kez yakalanmis, ki kendini yakalatmistir bilerek, eger meyvesi olsaydi bunu ativerirlerdi denize. En olmadi kairosekiden kurtulamazdi.

Not : Neden kairosekiden giyotin kullanmadilar diye dusunmeyelim lutfen :ehe:

Isim benzerligi disinda aradaki baglantiyi cozemedim bir zahmet aciklar misin? Sahsen Kaido'nun kacarken oldurulecegini ne dusunebiliyorum ne de dusunmek istiyorum.
İsim ve tip olarak dedim :D Hokkaido adası 72 kış olimpiyatlarinin yapildigi yermiş mesela.Kaidounun adasına benziyor.Kücük benzerlikler var sadece :)

Gençler eski bölümleri Türkçe okuyabileceğim bir yer var mı 10 haftadır falan takip etmiyorum galiba bulamadım sitenin içinde.

Beyler ? Shanks'i yenmesini bekleyen grup ? Kaido'yu yenmesini bekliyor musunuz ?
Sen olaya sadece fanlıkla bakıyorsun. Şu an Luffyler de Kidler de bir yonkou indiremezler. Eğer Luffyler bir yonkou indirecek güce gelirse Kiddler de indirir bence. Bunun Shanks olması da fark etmez. Ayrıca mangaka en güçlü adam demesine rağmen hala Shanks en güçlüdür demen de fanlıktan başka bir şey değil.

Gençler eski bölümleri Türkçe okuyabileceğim bir yer var mı 10 haftadır falan takip etmiyorum galiba bulamadım sitenin içinde.
Burda var http://bato.to/comic/_/comics/one-piece-r39

100metreden de aynı hızda düşersin 10.000 metreden de fizik kurallarında belli bir noktadan sonra hız sabıt kalır.
Hız nasıl sabit kalıyor onu anlamadım ben.Potansiyel enerji denen bir şey var 10.000 metre gibi bir yükseklikten düşerken bu potansiyel enerji kitenik enerjiye dönüşür.Kinetik enerji formülüde 1/2 mv2 kütleyi değiştiremeyeceğine göre hız artmak zorunda olmuyor mu?

Kaido şimdi tesadüfen mi düştü üçlünün yanına ? hiç sanmıyorum ölmek istediğini falan , adamın amacı kid apoo hawkins ittifakı ile karşılaşmak , etkileyici bir giriş yapıp bu da işe yaramadı ölmedik diyerek ayak yapıyor gibi geldi bana.

Sen olaya sadece fanlıkla bakıyorsun. Şu an Luffyler de Kidler de bir yonkou indiremezler. Eğer Luffyler bir yonkou indirecek güce gelirse Kiddler de indirir bence. Bunun Shanks olması da fark etmez. Ayrıca mangaka en güçlü adam demesine rağmen hala Shanks en güçlüdür demen de fanlıktan başka bir şey değil.
Ben Shanks'in bu üçlü tarafından indirilmeyeceğini düşündüğüm için hikayelerinin farklı bir yere kayacağını söylüyordum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık