Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 795: Intihar

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    255
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

Shanks'ı küçümsemeyin. Shanks bu hayvanı durduruyorsa en azından denktir.

WB ile vs atıyorlar ve muhtemelen kendisi yaralanıyor, ölümün ışığını en yakın olarak hissettiği zamanlar o vs'de oluyor. Ancak WB sadece Roger'dan yara alıyor diye biliyorum. Bu çıkarımlara baktığımızda Kaido, WB'den pekte üstün olduğu anlaşılmıyor.
Ölümün ışığını gördüm falan demiyor ki, bi' Wb dokunduydu bana diyor. :D Dokunduğu da ne zaman belli değil, belki WB'nin gençliğinde.
Aşağıda da geçmiş zaten "Cause amont all the living, be it on air, sea or land he's said to be strongest pirate alive!!!" diye. "Strongest man alive" WB ölünce de buna kalmış işte. Gitse WB'yi öldürse gene buna kalacaktı.

Ne kadar istemesem de Kid ve ittifakı Kaido'nun gücünü göstermek için bir piyon görevi görecek gibi geliyor umarım yanılırım ama o kadar yüksekten atlayıp hiçbir şey olmamış adama G4 bile ne kadar işler emin değilim.

Ölümün ışığını gördüm falan demiyor ki, bi' Wb dokunduydu bana diyor. :D Dokunduğu da ne zaman belli değil, belki WB'nin gençliğinde.
Aşağıda da geçmiş zaten "Cause amont all the living, be it on air, sea or land he's said to be strongest pirate alive!!!" diye. "Strongest man alive" WB ölünce de buna kalmış işte. Gitse WB'yi öldürse gene buna kalacaktı.
Kendisini en çok zorlayan ve hatta muhtemelen üzerindeki yarayı açan kişi WB, onu da övüyor ancak WB ise sadece Roger ve Garp gibilerini övüyor. Kaido'nun esamesi bile okunmuyor WB'nin anlattıklarında, geçmişine ilişkin bahsedilen zorlu vs'lerinde. Tiplemeyi sevdim ama kıyas yaparsak yine WB öne çıkıyor benim gözümde. :D

Yalnız adamının kullandığı meyve kesinlikle yapay ve çok ilginç.

Sanki koç boynuzunu ellerine monte etmişler gibi.

Edit : Sanjiden tek mi yemiş ne.

O değilde Doflamingo'nun nasıl bir adamdan korktuğu belli oluyor.İsmini duyunca altını pisletmesi hiçte anormal değil :S

Bulutların altında balon var ahaha :D Bu adamlar meyve falan kullanmaz dövüşte.Direk el ense çeker.Urogue ye bakmıştır iri kıyım gel demiştir.Siniri geçmedi atladı sonra.Baktı ölmüyor savaş açtı işte :D Sevdim bu karakteri.Adamları da hafif viking misali,kıyafet tarz falan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık