Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 795: Intihar

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    255
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido gibi bir canavar ile Shanks gibi bir canavarın savaşının o kadar kısa ve Shanks tarafını gördüğümüz için söylüyorum , zarar 0 çıkmasının başka bir açıklaması var mı?

Diğer ihtimal Shanks'ın Kaido'yu hiç zarar almadan teklemesi oluyor. Yada belki H.haki ile bayıltmıştır?
Bisi soylemeden bilemeyiz ace ile bb vs side kisa surdu yanilmiyorsam ikiside baya gucluydu.

Tek birşey dicem eğer Kaidou cani, manyak bir tip olsa Shanks onu durdurmaya geldiğinde sözle ikna olmazdı, ve gökyüzü adasında hiç birşey demeden "Pardon ben şuradan bir atalayım" der gibi geçip gitmezdi. Bu adam sıradan bir manyak çıkmayacak kesinlikle..

Bu arada 2y sonra söylenen birşey demen biraz saçma çünkü 2 yıl önce Kaido karakteri açıklanmamıştı. Karakter açıklanmamışken lakabını niye açıklasın ki Oda.
Karakter tanıtılmadı ama adını duyduk. Ve kimse de en güçlü yaratık falan demedi. Mangaka eğer en güçlü insan ve en güçlü yaratık diye iki ayrı unvanı aynı anda verecek olsa bunu üstüne basa basa yapardı. Kimse birbirini kandırmasın WB şimdiye dek en güçlü olarak görülüyordu kimse o insan yihaa demiyordu.

WB en güçlü. Çok açık bu ama gerek Kaido fanlığı gerek WB düşmanlığı en güçlü değil deniyor. Allah bilir tamam Roger ile eşit dövüştü ama Roger en güçlü insandı o ölünce de WB en güçlü insan oldu, Kaido ise en güçlü canlı cart curt derler şimdi. Zaten en başlarda Roger'a kadar yürüdüler harbi harbi :D

Adam doğrudan WB'ye gitmiş. Hedefi o. Shanks da yolunu kesiyor. Shanks'ı yense bile WB'ye yetişemez. Gereksiz savaşa ne gerek var ki? Bir yoklamış da olabilir tabi acep caydırabilir miyim diye ama Shanks muhtemelen atara atar yapmıştır.

Muhtemelen kaidonun bahsettigi savas serinin sonundaki savas yani umitlenmeyelim hemen bence ayrica bu en guclu yaratik muhabbeti hakkinda kaidonun gercekten guclu oldugunu dusunuyorum ama bu guc fizikseldir diye dusunuyorum vs ler sadece fiziksel kuvveten ibaret degil bunun hakisi meyve gucu hatta az da olsa silah kullanma kabiliyeti savas tecrubesi var ayrica gorduk ki en guclu denilen wb icinde guclu olmasina ragmen diger karakterle arasinda daglar kadar fark yok genc hali degildi falan da demeyin o lakabi yasli haliyle almisti kaido gercekten gucludur ama bu demek degilki onune gelene tek aticak shanks drogonu rahatca yenicek eger bu seyler mumkun olsaydi korsanlar krali olurdu raftele gitmesinede gerek yok o gucle yeniden hazine toplardi.
joker yokki savaş çıkara :D
yani savaş felan olmaz :)

Unknown

Bisi soylemeden bilemeyiz ace ile bb vs side kisa surdu yanilmiyorsam ikiside baya gucluydu.
Ama bir sonuca ulaştı değil mi? BB hatırladığım pek zarar görmedi, görse bile kazanan BB ydi. Ace büyük bir bedel ödedi.

Heh şimdi asıl konuya geliyoruz. Shanks oradan canlı ayrılabiliyorsa olası bir dövüşte, o zaman Kaido en güçlü değildir. Çünkü Shanks kesin bir şekilde Kaidou nun gelmesini engelledi. Ya da Kaidou korkağın tekidir Shanks'ı görünce topuklamıştır. Bunlar mantıklı geliyorsa peki neden olmasın?

Ama bir sonuca ulaştı değil mi? BB hatırladığım pek zarar görmedi, görse bile kazanan BB ydi. Ace büyük bir bedel ödedi.

Heh şimdi asıl konuya geliyoruz. Shanks oradan canlı ayrılabiliyorsa olası bir dövüşte, o zaman Kaido en güçlü değildir. Çünkü Shanks kesin bir şekilde Kaidou nun gelmesini engelledi. Ya da Kaidou korkağın tekidir Shanks'ı görünce topuklamıştır. Bunlar mantıklı geliyorsa peki neden olmasın?
En guclu konusundaki yorumumu onceki mesajimda belirttim fiziksel olarak bu lakabi aldigini dusunuyorum oda karakterleri abartmayi seviyor diyorsunki bu karakter nasil bisi sonra bakiyorsun abartildigi kadar yokmus buna en iyi ornek bence dof tur

daha önce yazılmış bir şey mi bilmiyorum ancak yine de söyleyim dedim.
kaido şu anda en güçlü olarak lanse edildi ancak law ın room unda law ne derse o olmuyormu.yani law room deyip kaido yu içine alsa onu parçalara ayıramaz mı?

Unknown

Karakter tanıtılmadı ama adını duyduk. Ve kimse de en güçlü yaratık falan demedi. Mangaka eğer en güçlü insan ve en güçlü yaratık diye iki ayrı unvanı aynı anda verecek olsa bunu üstüne basa basa yapardı. Kimse birbirini kandırmasın WB şimdiye dek en güçlü olarak görülüyordu kimse o insan yihaa demiyordu.

WB en güçlü. Çok açık bu ama gerek Kaido fanlığı gerek WB düşmanlığı en güçlü değil deniyor. Allah bilir tamam Roger ile eşit dövüştü ama Roger en güçlü insandı o ölünce de WB en güçlü insan oldu, Kaido ise en güçlü canlı cart curt derler şimdi. Zaten en başlarda Roger'a kadar yürüdüler harbi harbi :D

Adam doğrudan WB'ye gitmiş. Hedefi o. Shanks da yolunu kesiyor. Shanks'ı yense bile WB'ye yetişemez. Gereksiz savaşa ne gerek var ki? Bir yoklamış da olabilir tabi acep caydırabilir miyim diye ama Shanks muhtemelen atara atar yapmıştır.
Abi orada sana ingilizcesini veya caponcasını attım. Direk olarak "Saikou otoku" diye söylemiş oda yani en güçlü insan. Diğerinde ise en güçlü yaratık denmiş. Açık ve net bu kısım niye kendi yorumunu katmaya çalışıyorsun. WB öldükten sonra ünvan devri olsa aynı ünvanı Kaidou ya söylenirdi.

Kaidou'nun oraya gidiş nedeni, ölmek istemesi dışında belli değil. Hani oraya gidersem ölürüm diye düşünüyor büyük ihtimal, ama orada bir kapışma olmamış.. Atar olduğunu da sanmıyorum, o adam her ne kadar cani değil diye düşünsem de atar yapıldığında geri kalacak bir tipi de yok. Shanks da öyle bir adama atar yapıcak birisi değil.

Zekasını kullanıp, kanıdırıp belli ki vazgeçirmiş.

daha önce yazılmış bir şey mi bilmiyorum ancak yine de söyleyim dedim.
kaido şu anda en güçlü olarak lanse edildi ancak law ın room unda law ne derse o olmuyormu.yani law room deyip kaido yu içine alsa onu parçalara ayıramaz mı?
Dof'u ayırabildi mi?

Abi orada sana ingilizcesini veya caponcasını attım. Direk olarak "Saikou otoku" diye söylemiş oda yani en güçlü insan. Diğerinde ise en güçlü yaratık denmiş. Açık ve net bu kısım niye kendi yorumunu katmaya çalışıyorsun. WB öldükten sonra ünvan devri olsa aynı ünvanı Kaidou ya söylenirdi.

Kaidou'nun oraya gidiş nedeni, ölmek istemesi dışında belli değil. Hani oraya gidersem ölürüm diye düşünüyor büyük ihtimal, ama orada bir kapışma olmamış.. Atar olduğunu da sanmıyorum, o adam her ne kadar cani değil diye düşünsem de atar yapıldığında geri kalacak bir tipi de yok. Shanks da öyle bir adama atar yapıcak birisi değil.

Zekasını kullanıp, kanıdırıp belli ki vazgeçirmiş.
Olmek isteyen biri neden shanks la vs atmasin ve vazgecil savasa gitmesin anlasmada ihtimal dahilinde ama kesinligi yok %60 anlasmislarsa %40 shanks gucu ile vazgecirmistir.

Unknown

Olmek isteyen biri neden shanks la vs atmasin ve vazgecil savasa gitmesin anlasmada ihtimal dahilinde ama kesinligi yok %60 anlasmislarsa %40 shanks gucu ile vazgecirmistir.
İşte dediğim gibi Shanks'ın gücünden tırsıp vazgeçen adam "En güçlü" lakabını almaz. Shanks yüksek ihtimal daha büyük, daha ölünesi bir savaş vaad etti. O da kabul etti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık