Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 795: Intihar

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    255
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha öncede söyledim yine söyleceğim . 10.000 metreden atlaması , silah falan işlemesi bu adamı güçlü kılar fakat şöyle bir durum var . Bu ADAM YARALANMIŞ . O kadar metreden atlayıp çizik almayan adamın böğrünü deşmişler . Yani bu da demek oluyor ki bu adamdan çok ve çok güçlü kişiler var. Bu durumda bu adamın en güçlü olma ihtimalini ortadan kaldırıyor saygılar .

Abi orada sana ingilizcesini veya caponcasını attım. Direk olarak "Saikou otoku" diye söylemiş oda yani en güçlü insan. Diğerinde ise en güçlü yaratık denmiş. Açık ve net bu kısım niye kendi yorumunu katmaya çalışıyorsun. WB öldükten sonra ünvan devri olsa aynı ünvanı Kaidou ya söylenirdi.

Kaidou'nun oraya gidiş nedeni, ölmek istemesi dışında belli değil. Hani oraya gidersem ölürüm diye düşünüyor büyük ihtimal, ama orada bir kapışma olmamış.. Atar olduğunu da sanmıyorum, o adam her ne kadar cani değil diye düşünsem de atar yapıldığında geri kalacak bir tipi de yok. Shanks da öyle bir adama atar yapıcak birisi değil.

Zekasını kullanıp, kanıdırıp belli ki vazgeçirmiş.

Dof'u ayırabildi mi?
dof'u ayıramadı çünkü gücü yerinde değildi güçlü bi law daha önce gödükki full haki kaplı vergoyu böldü.kaido yu neden bölemesin?

Öncelikle, Kaidou'nun dövmesindeki gözler yuvarlak değil. Dünya tarafından da Ceaser'ın köle gibi kullanıldığı bilinmiyor ve adayı o yönetiyor. Tabii ki de onun logosu konulabilir. Yonkoular tabii ki ada yönetebilir, fakat gidip bi' yonkounun adasında dünya hükümeti amblemi görmezsin. Eğer sana dünya hükümeti amblemi ile yonkoununki aynı alanda olması mantıksız gelmiyorsa gerçekten tartışmamızın bir anlamı yok.
Kaido'nun dövmesindeki gözlerde bayraktaki gibi olmalı. Olamazsa aynısı değildir. Aynısı değilse Kaido'yu ifade etmiyordur. Demekle aynı şey dediklerin. Ceasar adayı istediği gibi yönetsin sahibi olamıyor. Oraya öyle birşey koyamaz. Adam bağımsız bile değil. Doflamingo'nun kölesi olmuş. Bayrağı, logusu ve amblemi falan eksik kalsın. Zaten adamlar oraya o sadece kendi anlayacakları şekilde koymuşlar. Üst düzey denizci gelmedikten sonra Kaido'nun bayrağı olduğunu çoğu kişi anlayamaz. Adamlar tehlike ve ölüm kafatasıyla harmanlamışlar çaktırmadan Kaido'nune boynuzları koymuşlar. Yersen uzak durmanı ifade ediyordur. Neyse daha fazla uzatmayacam ileriki bölümlerde Kaido'nun başka silah falan yapılan adasında veya birilerinde gözükürse olay anlaşılır.

Abi orada sana ingilizcesini veya caponcasını attım. Direk olarak "Saikou otoku" diye söylemiş oda yani en güçlü insan. Diğerinde ise en güçlü yaratık denmiş. Açık ve net bu kısım niye kendi yorumunu katmaya çalışıyorsun. WB öldükten sonra ünvan devri olsa aynı ünvanı Kaidou ya söylenirdi.

Kaidou'nun oraya gidiş nedeni, ölmek istemesi dışında belli değil. Hani oraya gidersem ölürüm diye düşünüyor büyük ihtimal, ama orada bir kapışma olmamış.. Atar olduğunu da sanmıyorum, o adam her ne kadar cani değil diye düşünsem de atar yapıldığında geri kalacak bir tipi de yok. Shanks da öyle bir adama atar yapıcak birisi değil.

Zekasını kullanıp, kanıdırıp belli ki vazgeçirmiş.
Abi birincisi adam diyor. İnsan demiyor. Adamlık cinsiyeti ve insanı kastetmez. Jinbei de dünyanın en güçlü adamı olabilir ama kendisi bir balık adam. Bunu söyledim daha önce.

İkincisi daha nasıl açıklayayım yahu? Roger diyorum Roger. Eşit dövüşmüş. Bu adam muhtemel o ölünce en güçlü oldu. Elbetteki unvan devri olur. Roger KK arkadaş, Roger'ı yenersen sen kk olursun. Dünyanın en güçlüsünü yenersen sen en güçlü olursun. Mihawk'ı kılıç düellosunda yenersen en güçlü kılıç ustası olursun. Nasıl bir mantık kurdun Allah aşkına? Kaido'nun zaten unvanı vardır diyorum ben sana. En güçlü canavar, totalde ikinci. WB ölünce genel manada en güçlü canlı oluyor. Çünkü adam zaten yaratıklar arasında en güçlü, insanlar arasında da en güçlü olunca mangaka niye bu adama en güçlü adam desin ki illa? En güçlü canlı demesi makul oluyor.

Önceki sayfalarda saydım tamam en güçlü insan olsun. Bu seride en güçlü insan aynı zamanda en güçlü canlıdır. WB dediğimiz adamı Shanks deviremiyorsa gidip hayvanlar mı devirecek Allah aşkına? Amma takıldınız uçan kaçana. Şu seride 1 tane örneği var mı la WB şu canlıyı yenemez diye? Yok. İnsanlar daha güçlü seride. Çünkü hayvan fiziksel olarak güçlü olabilir, hızlı da olabilir ama Shanks hem hızlı, hem dayanıklı, hem b.haki ile hasarı azaltır, hem k.haki ile görür ona göre önlem alır hem hayvandan çok daha zeki olduğu için çok iyi strateji belirler hemide kılıcı alır sana o hayvanın vereceği zarardan çok daha fazlasını verir.

Roger ile eşit dövüşmüş, onun için dünyayı yok edecek güç denmiş ama sanırsın o sayılan uçan kaçan canlılar uzayda yaşıyor :( Daha ne anlatalım. Tamam Kaido olaydı Roger pohu yemişti eşit dövüşmez, öldürürdü onu :(

Wb için sadece en güçlü adam denmiyor ki. Bu adamı One Piece'e en yakın kişi olarak gösteriyorlar. Yani diğer yonkouların önünde olduğunu da gösterir bu durum.

Aman Allahım neler yazmışlar. O değil dragondan 2 gömlek shansktan 1 gömlek üstün. Muhterem bu gömlekleri kim belirlemiş. Shanksı Dragonu yedirmişsiniz hemen. Luffy bu kaidoyu hallaç pamuğu gibi attığında bu yazdıklarınız unutulacak mı sanıyorsunuz ha?? Ne gaza geliyorsunuz ama yaa
Dof hakkında da hallaç pamuğu diyordunuz gördük hallaç pamuğunu merak ediyorum yaşayan en güçlü şey denilmesine rağmen nasıl hala daha Shanks'i yedirmeyiz diyorsunuz?

Valla önümüzdeki bölüm çok önemli. Kid ittifakı için cesaret ve ciddiyet sınavıdır bu. Sen orada yonko indirme planı yapacaksın tak şans kapıyı kırıyor: bir yonko olan Kaido tek başına önünde. Sen gerçekten yonkoya dalacak kadar cesursan ve bu bunlardan birisini devirme konusunda ciddiysen tayfalar da oradayken dalarsın hazır tek başına yakalamışken. Mangakanın nasıl bağlayacağı Kid-Apoo-Hawkins'in karizmalarının yok olup-olmayacağını belirleyecek. Hiç değilse dalıp dayak yemeliler. Helal deriz. Ama abe kulun kölen olalım yapma derlerse o zaman novalar arasında tek kayda değer kişinin Luffy olduğunu düşüneceğim. Luffy gram çekinmez dalardı. Tek başına olsa bile ha dikkat. Bunlar 3 kişi+tayfalar.

Haki farkindan dolayi eger kaido nun hakisi daha fazlaysa bolemez.
haklısınız haki daha fazlaysa bölemez ancak bu sefer şu soru geliyor aklıma law ve luffy ittifakı kaido nun yerine göz diktiler.eğer onu yenemiceklerse law neden luffy le ittifak kurdu?

NOT:kusuruma bakmayın ilk kez bugün mesaj yazdım çünkü bu sorular kafama takılıyordu o yüzden soruyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık