Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 794: Sabo'nun Macerası

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    176
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy devrim konusunda Dragondan daha başarılı bence :D adam kaç tane ülke kurtardı. Sabo'ya güzel hikaye yazdı Oda helal olsun :D

Bellamy tayfaya gelmemeli bunu bilir bunu söylerim. Ya Barto gelsin ya da kimseyi almadan gidelim. Barto orda Gladius'a hınçla son darbeyi indirirken ağladı be.. Luffy-senpai diye yırtındı adam. Bombaların önüne attı kendini. Robin'i korumak için neler yaptı. Bellamy gelirse ilk defa Oda'ya küskünlüğüm olur. Çünkü cidden hiç istemiyorum.
Sabo'nun hikayesini başka türlü nasıl bağlamasını isterdiniz bilemiyorum ama ben resmen beynimden vuruldum. Çok fazla üzdü. ASL üçlüsünü fazlaca sevdiğimden ve sulu göz olduğumdan sanırsam ciddili baya ağladım. Sabo'ya "adam değil" diyenleri de anlamıyorum. Kendisini acayip derecede severim.
Bölümü baya beğendim açıkçası. Oda'ya selam olsun.

Kutsal ejderlerden nasıl tiksiniyor şu bakışa bak be. Gördükçe irkiliyorum. Şu bakışı yonkouya atsa tövbe ettirir. O günleride göreceğiz umarım.

Cavendish çok yakışırdı tayfaya adam son 20-25 sayıdır ortalıkta bile çok az gözüküyor.Kafesi iterken bile görmedik.Bellamy'in tayfaya katılacağı baya belli olmaya başladı.

Cp0 Dofu almaya ve bizimkilerin peşine düşerse olası bir Cp0 vs Fujitora görürmüyüz acaba.

Cavendish çok yakışırdı tayfaya adam son 20-25 sayıdır ortalıkta bile çok az gözüküyor.Kafesi iterken bile görmedik.Bellamy'in tayfaya katılacağı baya belli olmaya başladı.

Cp0 Dofu almaya ve bizimkilerin peşine düşerse olası bir Cp0 vs Fujitora görürmüyüz acaba.
Cavendish kendi şöhretini Luffy'nin altında gölgelemez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık