Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 794: Sabo'nun Macerası

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    176
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Luffy'e olan bağı. Dövüşlerinde dediği lafı hatırlarsın heralde; takip etmem gereken kişiyi yanlış seçtim. Seni takip etmeliydim. Adam pişman olmuş kararlarından ve Luffy'i gerçekten sevdiğini düşünüyorum. Hiçbişi yapamasa bile Luffy için gözünü kırpmadan ölüme gider bu adam. Kaldı ki Luffy de arkadaşım dedi kendisi için.
Yanlış yolda gidip Luffy'yle tanıştıktan sonra dönen o kadar çok karakter var ki, üstüne Luffy için kırpmadan ölecek o kadar düşman dönmesi var ki. Bellamy'in hiçbir özelliği yok.

Hiç istemesemde Bellamy'i başıboş bırakmaz Luffy, alır kanatları altına. Yaşama amacını kaybetmiş birine yol gösterecek, yeni bir amaç verecek işte. :/

Yani bana sorarsaniz nerden bakarsaniz bakin Sabo'nun Marineford'a gelmesi lazimdi.
Ancak soyle birsey varki biz 3. bir kardes daha oldugunu Marineford'dan sonra ogrendik.Yani Oda aslinda boyle dusunecegimizi bilmese Sabo karakterini zaten yaratmazdi.Bakalim altindan ne cikacak...

Bu bölümün kapağı beni çocukluğuma götürdü. Ayrıntıyı kimse fark edememiş sanırım

Uzun tartışmalardan sonra Sabo'nun nasıl kurtarıldığı da açıklanmış oldu işin garip tarafı, Sanji tarafından hala haber yok bu aradan sonra yine göstermezlerse büyük tepki alacak gibi duruyor.
Kid-Pekoms-Hawkins :hhh:

Üye silindi 1004

Luffy'i izinden gider sonuna kadar. Ne tayfası kaldı ne de başka arkadaşı. Herşeyini yitirmiş birisinden bahsediyoruz ve bu kişi için Luffy arkadaşım kelimesini kullandı. Bunlar sempati oluşmasında yeterli değil mi sence?
Değil çünkü bu Arc cidden çok başka ve derin karakterler gördük. Sabo, Rosi, Law gibi epik derin karakterler. Tamam kabul ediyorum Bellamy'in de senelerdir gelişen ve derinleşen bir karakter gelişimi var. Fakat kendisi kesinlikle tayfaya yakışmayan bir karakter. Ayrıca bizim tayfanın bir parça olacak kadar ilginç değil. Kesinlik sığ biri.

Yani bana sorarsaniz nerden bakarsaniz bakin Sabo'nun Marineford'a gelmesi lazimdi.
Ancak soyle birsey varki biz 3. bir kardes daha oldugunu Marineford'dan sonra ogrendik.Yani Oda aslinda boyle dusunecegimizi bilmese Sabo karakterini zaten yaratmazdi.Bakalim altindan ne cikacak...
Sabo'nun Marineford'a gitmesi için bir sebep yok.

Roronoa Zoro

Marjinal olacağım diye kasıp, sı*ıp batırdığı Brook'u vereceğiz, Bellamy'i alacağız deseler bir saniye düşünmem eyvallah derim. Yohohoholarını da alır defolur gider tayfadan. Allah'ın çakma Skull Knight'ı, tipi kes:
Çöpe atsan hayvan mezarlığına gömün derler, orada da toprak kabul etmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık