Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 790: Cennet Ve Yeryüzü

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    182
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alpamis

Dostum, adam daha hızlıylı Luffy'den darbelerden önce. Kaç kere darbe vurdu Luffy'e, Luffy tam bir varlık gösteremedi. Ne zaman ki Law+Luffy combo yaptılar, saldırı yedirdiler. Sonra Luffy onla baş edebilecek kıvama geldi. Yoksa adama dokunamıyorlardı adam akıllı.
Adam ayağının dibinden adam kurtarıyor. O sıra yumruklra yediği için Dof daha hızlı oluyor peki. Yahu Dof'un kendisi de Luffy'nin hızını kabul ediyor. Hatta kendi ağzından güçten düştün diyor. Bunlar kabul etmiyorsun. Luffy Dof için bir şey dedi onu kanıt gösteriyorsun. Diğer bir durum ise Luffy'nin Dof'a vurabilmesini de handikapa ( yeterli hız da olmayışına bağlıyorsun.)

Trol de ben oluyorum yani.

Luffy'nin şeyi bile bu kadar uzamıyor yahu. 78 sayfa nedir, kaç bölümdür tartışıldığını da hesaba katarsak...

Dostum, adam daha hızlıylı Luffy'den darbelerden önce. Kaç kere darbe vurdu Luffy'e, Luffy tam bir varlık gösteremedi. Ne zaman ki Law+Luffy combo yaptılar, saldırı yedirdiler. Sonra Luffy onla baş edebilecek kıvama geldi. Yoksa adama dokunamıyorlardı adam akıllı.
Bir de mangayı oku diyorsun baştan. Doffy ne zaman Luffy'den hızlı oldu? Bilakis Luffy hep hızlıydı. Bunu da senin Doffy söylüyor.

Law Dof'un yüzde 48.50 sini almış desek fakat sonradan meyve gücüyle yüzde 70 i yükselmiş desek Luffy bellamy ile dövüşünden yüzde 75e düştü desek hemen hemen eşitler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık