Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 790: Cennet Ve Yeryüzü

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    182
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ryner Lute

yukarılarda arkadaşın birisi yazmış ama
dofun meyveyi dof değilde gözlük yediyse açıkçası hiç şaşırmayacağım
luffynin son hareketi baya iyiydi
ama ykında bu arc biterse gerçekten sevineceğim

Alpamis

Algı sorunu olan sensin burada, ne desek tepkin şu
Dof gelih Bellamy'nin mükkemmel tekniğini yedin falan filan demiyor. Ayrıca sen baştan oku arcı 20 dakika olayını bilmiyorsun daha:D . Belki okurken Dof'un hareketlerinin yavaşladığını görürsün, adamın işi zor 2 kişi 4 saldırı çaktı.
20 dakka olayı tamamen tahmin. Kesinlik yok. Ki orda tartışılacak bir şey de yok. Ayrıca cevap veremediğin için başka şeylere sarıyorsun. Veremiyorsan bırak zorlama diyorum. Haraketleri yavaşlamış.:) Neyle ölçtün acaba ?

20 dakka olayı tamamen tahmin. Kesinlik yok. Ki orda tartışılacak bir şey de yok. Ayrıca cevap veremediğin için başka şeylere sarıyorsun. Veremiyorsan bırak zorlama diyorum. Haraketleri yavaşlamış.:) Neyle ölçtün acaba ?
Diyorum ya önce arcı baştan okuyup olaylara hakim ol öyle tartışalım. 20 dakika olayı da geçiyor kesin olarak. :)
Mümkünse şu şekil okuma ama

Alpamis

Diyorum ya önce arcı baştan okuyup olaylara hakim ol öyle tartışalım. 20 dakika olayı da geçiyor kesin olarak. :)
20 dakka geçmiyor. Göster diyorum sana 20 dakkaya dair bir şey.:S Ayrıca tartışılacak bir şey de yok o olayla ilgili.:S Hala daha kaçmaya çalışıyon. Evet ne ile ölçtün Dof'un hızını da düştüğünü söylüyorsun.:D

20 dakka geçmiyor. Göster diyorum sana 20 dakkaya dair bir şey.:S Ayrıca tartışılacak bir şey de yok o olayla ilgili.:S Hala daha kaçmaya çalışıyon. Evet ne ile ölçtün Dof'un hızını da düştüğünü söylüyorsun.:D
Abi ne kaçması verdim cevap işte yavaşladı adam, Luffy söyledi. Senin elinde yavaşlamadığına dair kanıt mı var? Hareketleri yavaşlıyor iyi bak sıyrılmak yerine blok yoluna gidiyor hep. Tekmeyi yumruğu vurup çatılardan atıyodu başta adam! Sen hala kanıt yok, kaçmak, cevap verememek deyip duruyosun.

Alpamis

Abi ne kaçması verdim cevap işte yavaşladı adam, Luffy söyledi. Senin elinde yavaşlamadığına dair kanıt mı var? Hareketleri yavaşlıyor iyi bak sıyrılmak yerine blok yoluna gidiyor hep. Tekmeyi yumruğu vurup çatılardan atıyodu başta adam! Sen hala kanıt yok, kaçmak, cevap verememek deyip duruyosun.
Sen hala daha bir şeyler uydurmaya çalışıyorsun. Dof'da söylüyor diyorum. Yok Dof onu demek istemedi ye getiriyorsun. Ben de Luffy hızlı ama Dof'dan darbe alıyor hatta Dof'un kendisi övdü hızını ama darbe alıyor Dof'tan desem sen ne dersin ? Evet hala daha bir örnek veremedin.

G4 deki hızını takip edemiyor ki adam kaçsın . Eğer G4 Luffy'den neden kaçmadı diyorsanız :)) Diğer türlü de Doflamingo hızını övdü ,gücünün yeterli olmadığını söylemişti ;)
)

G4 deki hızını takip edemiyor ki adam kaçsın . Eğer G4 Luffy'den neden kaçmadı diyorsanız :)) Diğer türlü de Doflamingo hızını övdü ,gücünün yeterli olmadığını söylemişti ;)
)
G4 öncesi. Hızını övebilir de kaçmaya çalışmadı bi bazukasından sıyrılabildi.
Gözlükten bahsedelim dedik yine içine çektiniz. Bu ne ya?

G4 öncesi. Hızını övebilir de kaçmaya çalışmadı bi bazukasından sıyrılabildi.
Gözlükten bahsedelim dedik yine içine çektiniz. Bu ne ya?
zaten hızları birbirleriyle başadebilir olan 2 karakter durumda oldukları için birbirlerini gard durumunda yakalamaları normal, her saldırıdan kaçacak kadar aralarında hız farkı yoktu ta ki Luffy G4 ile hız farkını açana kadar. Ondan önce ister handikaplı olsun ister handikapsız birbirlerine aman aman üstünlük kuracak bir hız farkları yoktu. Birbirlerini gard durumunda çok yakalıyorlardı zaten. Her ikiside saldırılarını savunmak zorunda kalıyordu. Tartışılacak birşey yok bunda zaten. Gözlükte kırıldı zaten 2 gün bekleyeceğiz akıbeti için :D

zaten hızları birbirleriyle başadebilir olan 2 karakter durumda oldukları için birbirlerini gard durumunda yakalamaları normal, her saldırıdan kaçacak kadar aralarında hız farkı yoktu ta ki Luffy G4 ile hız farkını açana kadar. Ondan önce ister handikaplı olsun ister handikapsız birbirlerine aman aman üstünlük kuracak bir hız farkları yoktu. Birbirlerini gard durumunda çok yakalıyorlardı zaten. Her ikiside saldırılarını savunmak zorunda kalıyordu. Tartışılacak birşey yok bunda zaten. Gözlükte kırıldı zaten 2 gün bekleyeceğiz akıbeti için :D
Dostum, adam daha hızlıylı Luffy'den darbelerden önce. Kaç kere darbe vurdu Luffy'e, Luffy tam bir varlık gösteremedi. Ne zaman ki Law+Luffy combo yaptılar, saldırı yedirdiler. Sonra Luffy onla baş edebilecek kıvama geldi. Yoksa adama dokunamıyorlardı adam akıllı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık