Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 788 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Klonla alakası yok, kafesin merkezi Doflamingo.
Kafesin merkezi nasıl Dof anlamadım. Şuan cidden oturtamadım mantığıma muhalefetlik için yapmıyorum. Şimdi Dof'un klonu kolezyumda olsaydı ve kendisi fabrikada olsaydı. Klonundaki ipleri kullanıp BC'ye dönüştürmek istese merkez fabrika da mı olacak? Neden? Çünkü ipler yere 90 derecelik açıyla havaya doğru hareket edip belli bir noktadan sonra dallanıp budaklandı.

Boşver, saçma meyvenin saçma teknikleri :/
Orası öyle de şuanda beynimde sandalda @meeteor 'la oturmuş sake içiyor gibiyim. Bulandım :)

Mingo uses string puppets to search for Luffy

Bu adam çok kötü yaralandı artık klon yapamıyor diyorlardı. Hatta handikap diye öne sürende vardı yanlış hatırlamıyorsam. Spolier doğruysa bu arkadaşlar ne diyecek merak ediyorum :fool:

@meeteor Yani demek istediğim şu hareketi uyguladığı yer klonundan uzak bir yer olsa kafes klonun olduğu yerde değil de Dof'un olduğu yerde mi oluşcak?

@meeteor Yani demek istediğim şu hareketi uyguladığı yer klonundan uzak bir yer olsa kafes klonun olduğu yerde değil de Dof'un olduğu yerde mi oluşcak?
Olay kukla da değil Dofta.

Zaman Dofun lehine işliyor her geçen süreç daha da kendine geliyor yani şimdi kukla yapması abest olmaz. Veya Dof leyla iki bölümdür klon yapmak aklına gelmemiş şimdi yapıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık