Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 782 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
La dof ne yapsın daha. Saboyu ne olarak görüyorsunuz anlamıyorum. Bu adamı meyvesiz Akainu falan alır mı diye düşünüyorum şu an :/
Aynı klasmanın adamları işte. Luffy direk yenseydi eyvallah Sabo güçlüdür derdimde. Şimdiki haliyle Dof=Marco=Sabodur bence.
Akainu değil meyvesiz meyveli haline bile bir tane denk getirse Ace'e benzetirdi. Daha Sabo'nun durumu ne bilmeden Dof alır denmesini anlamıyorum. Tamam Dof güçlü ama Sabo da amiral karşısında ne yaşadığını bilmesek de tutunmuş biri. Sabo'nun gücünü tam bilmeden Sabo vs Dof tartışmak bana göre Kaido vs WB tartışmakla aynı şey. Çünkü birinin gücünü bilirken diğerinin durumu gücü tam olarak ne bilmiyoruz.

Spoylır fake galiba, yok fake felan değilse yada böyle birşey çıkarsa Fujitora'a sövmeye devam, gerçi o kuş kafesini durduracak vasıf yoktur onda .

Akainu değil meyvesiz meyveli haline bile bir tane denk getirse Ace'e benzetirdi. Daha Sabo'nun durumu ne bilmeden Dof alır denmesini anlamıyorum. Tamam Dof güçlü ama Sabo da amiral karşısında ne yaşadığını bilmesek de tutunmuş biri. Sabo'nun gücünü tam bilmeden Sabo vs Dof tartışmak bana göre Kaido vs WB tartışmakla aynı şey. Çünkü birinin gücünü bilirken diğerinin durumu gücü tam olarak ne bilmiyoruz.
Dediğim aşağı yukarı aynı :D Ben Sabonun abartılmasından sende dofunkinden yakınıyorsun. Akainuda o kadar güçlü müdür bilemeyeceğim.

Spoylır fake galiba, yok fake felan değilse yada böyle birşey çıkarsa Fujitora'a sövmeye devam, gerçi o kuş kafesini durduracak vasıf yoktur onda .
Galibası yok, spoiler kesin feyk. Çarşamba sabah spoilerın geldiği nerde görülmüş, muhtemelen yarın cüceleri falan göreceğiz zaten. :(

Fuji vs sabo'da maynarda dediklerine göre ikiside yaralanmış yani vs eşit gitmiş senin dediğin gibi bir şey olmamış. Sabo meyveyi yemese de dof'u alırdı.:good:
Şu sahneye bakarsan saboda 4 hasar varken fujide 1 hasar olduğunu görürsün.Konuşmalara bakarsan fujinin sadece ünvanı için birşeyler yaptığını kasmadığını görürsün.
Bu sayfada sabonun ciddi dövüştüğünü görebilirsin.
Bunlara rağmen hala nasıl başa baş sanıyorsun ben bunu anlamıyorum.Neyse

Sabo Doflamingo'nun sağlam haline üstün gelirse Mera mera ile gelir.İto ito'nun antisi falan çıkar bu sayede avantaj sağlar.Onun dışında kafa kafaya giderler diye düşünüyorum.

Fake değilse sadece yavaşlatıyor kaçınılmaz sonu durduramıyor o işi Luffy halledecek. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık