Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 782 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Trebol yanacak ama Red Hawk yakacak onu :D En azından bizim istediğimiz o. Law'ın acilen tedaviye ihtiyacı var onun oradan gitmesi ve Dof ile Luffy'nin başbaşa kalması lazım. Sonra da Crocodile gibi Dof'u gökyüzünde bilinci kapalı görür herkes ve mutlu son :D

Tensei-sama nedense çok seviyorum yorumlarını yav. Heyecan katıyor bana yeminle :D

İnşallah fake dir. Çünkü Luffy tam ciddileşmişken o sümüklü salağın tuzağına yakalanırsa çok söverim.
Sende Kabuto potansiyeli görüyorum :/ Kelek atayım deme bana , ölümsüzüm ona göre:cool:

Prenses iyileştirir o lawı sıkıntı yok :/
Bu arada yabancı forumlarda 782 Spoiler konusuna " Oh my god , Oh My god... "
Şeklinde yardırıp durmuşlar noluyor lan :/

Sende Kabuto potansiyeli görüyorum :/ Kelek atayım deme bana , ölümsüzüm ona göre:cool:

Prenses iyileştirir o lawı sıkıntı yok :/
Bu arada yabancı forumlarda 782 Spoiler konusuna " Oh my god , Oh My god... "
Şeklinde yardırıp durmuşlar noluyor lan :/
Tensei-sama şu forumda yorumlarını en sevdiğim kişisin yalan yok. Bunu daha önce de kaç kere yazmıştım ama sanırım görmedin :D Asla kelek atmam sana Tensei-sama.

Ben de onu düşünüyorum zaten Sabo gelir Luffy al şunu götür tedavi ettir der vs vs. Sonra da 1e 1 Dof ile.

Hangi sitelermiş onlar? Spoiler fake çıktığı için sövüyor olabilirler mi? :D

hunter07

Gerçekten boss'u Luffy nin elinden birisinin alıp finish him yapacağına inanıyormusunuz? Peşinen söyleyeyim ;Bence bu seri boyunca asla olmayacak... Babası gelse alamaz... Not:Son hamle olarak yazıyorum...

spoilere güldüm :oleyo2: mangaspoiler adresinde görene kadar her spoiler fakedir benim için. herkes hiçkimsenin spoilerine karışamaz.
Ben de senin avatarına güldüm :D

Gerçekten boss'u Luffy nin elinden birisinin alıp finish him yapacağına inanıyormusunuz? Peşinen söyleyeyim ;Bence bu seri boyunca asla olmayacak... Babası gelse alamaz... Not:Son hamle olarak yazıyorum...
Ben son hamleyi geçtim Luffy birini döverken ne araya başkasını sokar ne de birinin vs sine girer. Sabo da gelse Dof'la arasına giremez.

Dof neden kontrol yeteneğini kullanmıyor ki? kullansın birini diğerine salsın güle güle alsın vssini.
Ama seri Luffy üstünde olduğu için torpil büyük oluyor.
Çekememezlikten falan değil,suana kadar Oda bize bi ton sahne gösterdi güçleri özellikleri gösterdi insanda odun değil ya azda olsa mantığına oturtur seriyi kıyaslama yapar ama yok tek yemesi,erimesi,kömür olması,delinmesi gereken karakter her türlü üste çıkıyor.Seriyi yazan kişi bize gösterdiği mantıktan öteye adım atıyor sonra birileri çıkıp adam yazıp çiziyor ne isterse yapar diyor.700 küsür bölüm takip edilip bırakılamıyor işte öyle kolay kolay yoksa bırakan çok olurdu seriyi.
Serideki karakter bolluğu aşırı fazla got gibi olabilirdi ama gel gör ki yaşlı adam bile ölmüyor milyon wolttan, enel gitsin tedaşta çalıssın daha iyi ekmeği çıkar en azından.

Dof neden kontrol yeteneğini kullanmıyor ki? kullansın birini diğerine salsın güle güle alsın vssini.
Ama seri Luffy üstünde olduğu için torpil büyük oluyor.
Çekememezlikten falan değil,suana kadar Oda bize bi ton sahne gösterdi güçleri özellikleri gösterdi insanda odun değil ya azda olsa mantığına oturtur seriyi kıyaslama yapar ama yok tek yemesi,erimesi,kömür olması,delinmesi gereken karakter her türlü üste çıkıyor.Seriyi yazan kişi bize gösterdiği mantıktan öteye adım atıyor sonra birileri çıkıp adam yazıp çiziyor ne isterse yapar diyor.700 küsür bölüm takip edilip bırakılamıyor işte öyle kolay kolay yoksa bırakan çok olurdu seriyi.
Serideki karakter bolluğu aşırı fazla got gibi olabilirdi ama gel gör ki yaşlı adam bile ölmüyor milyon wolttan, enel gitsin tedaşta çalıssın daha iyi ekmeği çıkar en azından.
Fuji napti Dof'un ipini? Ha iste o sebepten kullanamiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık