Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 782 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dediğim aşağı yukarı aynı :D Ben Sabonun abartılmasından sende dofunkinden yakınıyorsun. Akainuda o kadar güçlü müdür bilemeyeceğim.
Akainu'yu hiç sevmesem de meyvesi sayesinde çok sağlam bu bir gerçek. WB'den yediği o saldırıdan sonra ayağa kalkması bunun en iyi göstergesi. Tabi ki denk getirirse deşer geçer. Ben Dof'un abartılmasından değil de Sabo'nun eziklenmesinden yakınıyorum :D

Şu sahneye bakarsan saboda 4 hasar varken fujide 1 hasar olduğunu görürsün.Konuşmalara bakarsan fujinin sadece ünvanı için birşeyler yaptığını kasmadığını görürsün.
Bu sayfada sabonun ciddi dövüştüğünü görebilirsin.
Bunlara rağmen hala nasıl başa baş sanıyorsun ben bunu anlamıyorum.Neyse
Kardeşim zaten sabo amiral luffy'e bulaşmasın diye orda amiral daha güçlü olabilir ama ben yenileceğini sanmıyorum sabo'nun gayet iyi açıklamışsın eyvallah. Aralarında tecrübe var birde burdan bakmak lazım .

Sabo Doflamingo'nun sağlam haline üstün gelirse Mera mera ile gelir.İto ito'nun antisi falan çıkar bu sayede avantaj sağlar.Onun dışında kafa kafaya giderler diye düşünüyorum.

Fake değilse sadece yavaşlatıyor kaçınılmaz sonu durduramıyor o işi Luffy halledecek. :D
Sabo meyve'yi yeni yedi gerçi B.hakisi olmasa dof yener derdim sabo'nun meyvesiz halini ama sabo her türlü alır dof güçlü olabilir ama sabo daha güçlüdür meyveli haliyle hayli hayli alır. Dof tellerine haki yükleyebiliyorsa sabo'nun ateşi onu kesemez anti durumu ortadan kalkar . K.h de var sabo'da hakubayı kimsenin göremediği yerde görüyor.

Fuji kılıcını bile kokalamamış orada ciddi dövüştüğünü sanmıyorum.
Neyse Sabo meyvesini adamakıllı kontrol etsin anca öyle amiral ile kıyaslanır.

Fujitora amiral algısında oynama yaptı. Mesela Kuzan Dressrosa'da olsa hayatta tek bir korsan kalmazdı. Kör eleman güçlü olsa dahi hareketleri amirale yakışmıyor.
Eski element Üçlüsü iyiydi...

Kuzan da Kizaru da olsa hükümetten emir geldiği için Dofa dokunmazdı ama böyle de sessiz kalmazdılar, sonuçta yılların amiralleri hükümet nezlinde değerli adamlar.Ama ben yine de dalacaklarını sanmam kendi keyifleri için.

Ryoukogyu tek ümidimiz ki yozlaşmış adalet bekliyorum o adamdan yani kralına gidecek bir tip.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık