Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 782: Kötülüğün Savunucusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy hayvanların olduğu adada eğitim yaptığı için tekniklerine öyle isimler vermiş.
File vurup devirdiği saldırıya Elephant Gatling demiş mesela , öyle öyle karşılaştığı her hayvana bir teknikle karşılık vermiş ve güçlenmiş.Hayvanlara da karşı koymak için esinlenmiş.Eagle, Elephant, Snake, Hawk gibi...

bölümün adını duyunca sanji geldi aklıma araya bir yere bir iki kare şöyle bir sanji koysa ne olurdu ki??? [YOUTUBE]NtiIdtubrWI[/YOUTUBE]

Luffy hayvanların olduğu adada eğitim yaptığı için tekniklerine öyle isimler vermiş.
File vurup devirdiği saldırıya Elephant Gatling demiş mesela , öyle öyle karşılaştığı her hayvana bir teknikle karşılık vermiş ve güçlenmiş.Hayvanlara da karşı koymak için esinlenmiş.Eagle, Elephant, Snake, Hawk gibi...
Şimdilik daha basit hayvan isimleri kullanıyor, aslan, kaplan, leopar gibi yırtıcı hayvan isimlerine gelince ne çıkacak acaba?

hunter07

Ben şöyle değerlendiriyorum: Tek bölümlük değilde bütün olarak bakmak lazım. Oda bize Dof imajını çizerken vurguladığı en önemli şey şeytanide olsa zekasıydı.Plan yaparak rakibinin gücünü yeteneğini bilerek onlara karşı kullanabileceği şeyleri bularak kendini mümkün olduğunca arka planda tutarak mücadele ediyor.Law karakterini de bence bu yönleriyle tamamen Dofa benzetmeye çalışmış.Ancak Law Dofa göre daha küçük ve bence bu güç olarak da şu an öyle.(İleride Dofu geçme potansiyeli fazlasıyla var...)Ve ikisini hikayede düşman yapmış.Bizim Luffy ise Dofa ve Lawa tamemen zıt bir karakter.Plan yapmaz,bodoslama dalar v.b.Anlatmaya çalıştığım işte tam da bu noktada başlıyor; Şu ana kadar Dofun ve Lawın planlarının, zekalarının, kullanabilecekleri şeylerin, kışkırtmalarının(Law son bölümde aynen Dof un yaptığı gibi Trebolü kışkırtıp hataya zorluyor...)mücadelesini izledik... Ancak artık planlar bitti bence. Bundan sonra Luffy ile Dofun iradelerinin çarpışmasını izleyecez arkadaşlar... KK olacak adam belli olduğu için bu mücedelenin sonuda belli zaten...
Not: Kiltlenen konuda bir haki tartışması olmuşdu. o konuda bende bir iki şey söylemek istiyorum.Oda bu seriyi yazmaya başladığında kafasında olsa bile haki olayı bence tam olarak oturtamamışdı.Zamanla birşeyler ekliyor bence. örnek verecek olursam:Gelmiş geçmiş en büyük savaşlardan birinde koko yok.Hadi o olmadı hata yaptı orada diyelim.Kral haki çarpışması görmedik bu sayıda olduğu gibi. Bu arcda bile 2. kez oluyor bu...

law zororodan üstün diyen arkadaslari anlamiyorum lawin ope opesi olmasa zoro 9sa law 7 ederdi ama meyve iste
durumu ters köseye yatiriyo ama emin oldugm bisey va op ope olmasaydi law zoroyla hayatta bas edemez.
Üstün mü değil mi orasını net belli edecek bilgi henüz elimizde yok ama Vergo gibi haki de master yapmış bir adamı indirmiştir Law. Zoro'nun hakisi şuan için o seviyeye yeter mi bilinmiyor. Bence meyveyi çıkarsak bile Law az bir farkla ağır basar bu kritere göre. Zoro'nun daha göstermediği silahları varsa orasını bilemem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık