Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 782: Kötülüğün Savunucusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence gayet Logia. Sadece vücudunu yapışkanıyla kabartmış öyle geziyor.
Ne kadar kabartırsa kabartsın, logialarda vücundan çıkardığın şey yine senin vücudundur. Bunun tonla örneğini gördük. Luffy'nin bulut formundaki Smoker'ı yakalaması olsun, yine aynı formdaki CC'ye vuruşu olsun. Logia olsa hakili yumruğu yerdi o kabarttığı kürkü.

+1. Logia değilse nasıl düzeldi bu sahneden sonra?

Spoiler yorumlarından biri çok açıklayıcı bir çizim atmıştı bunla ilgili. Herif vücudunu yukarı çekmiştir ve kesilen sadece yapışkan sıvısıdır. Galdino'nun mumu gibi, sadece vücudundan salgılanıyor, asıl vücutla bir alakası yok. Logialarınki, vücuttan kopup gitmediği sürece yine esas vücuttur.

Bak burada kendisi de diyor. "Gerçekten de logia mıyım? Bu bende işe yaramaz" diyor. Biraz muallak da olsa bana göre beni logia mı sandın demek istemiş.
Stream kıstas kabul edilir nihayetinde.
http://readms.com/r/one_piece/782/2733/11

Ne kadar kabartırsa kabartsın, logialarda vücundan çıkardığın şey yine senin vücudundur. Bunun tonla örneğini gördük. Luffy'nin bulut formundaki Smoker'ı yakalaması olsun, yine aynı formdaki CC'ye vuruşu olsun. Logia olsa hakili yumruğu yerdi o kabarttığı kürkü.
Bu dediklerinin hepsinde vücudun dönüşümü söz konusu. CC bütün vücudunu gaza çeviriyor, Smoker ise kolunu bacağını fırlatıyor. Trebolde aynı değil görüldüğü üzere bütün vücudu normal formda. Kendine kalkan yapmış bir nevi. Magellanın vücudunu zehriyle kaplaması gibi. Tek fark Trebol logia.

hunter07

''Logia,You say!?That means nothing to me!!'' Logia mı dedin? bu benim için hiçbirşey ifade etmiyor diyor adam... Buna ne diyecez?
Ben bişey anlamadım bu işten...
Not:Çeviri hatası varsa düzeltin arkadaşlar...

Flashback tam olarak bitmedi galiba.Yani bu kısmı bittide birde sonrası var Corasonun ölümünün.
Bunun dışında 2 bölümdür efsane sahneler geliyor. O flashbackte benimde diz çökesim geldi. Adam en sağlam kötü karakterdi işlenen bence. Bu flashbackle Rob Lucciyi geride bıraktı :/

Bu dediklerinin hepsinde vücudun dönüşümü söz konusu. CC bütün vücudunu gaza çeviriyor, Smoker ise kolunu bacağını fırlatıyor. Trebolde aynı değil görüldüğü üzere bütün vücudu normal formda. Kendine kalkan yapmış bir nevi. Magellanın vücudunu zehriyle kaplaması gibi. Tek fark Trebol logia.
Ya sabır. :D Yahu niye Magellan logia olmuyor da Trebol oluyor, fark ne? Bu dediğin benim fikrimi güçlendiriyor daha çok. Nasıl bir mantık yürüttün arkadaş sen. :D

Ya sabır. :D Yahu niye Magellan logia olmuyor da Trebol oluyor, fark ne? Bu dediğin benim fikrimi güçlendiriyor daha çok. Nasıl bir mantık yürüttün arkadaş sen. :D
Magellanın tekniğini örnek verdim sadece. Kaplama olayı olarak. Niye anlamak istemiyorsun :/ Aokiji kendini buz kitlesinin içine soksa buza vurunca kan mı çıkacak?

hunter07

Yanlız Oda bazen harbiden saçmalıyor gibi... Logia değilse Usopp kesiyor adamı net ama bişey olmuyor,Logia ise Luffy haki ile vuruyor adama net yine bişey olmuyor... Bakalım nasıl bir açıklma yapacak ileride?!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık