Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 782: Kötülüğün Savunucusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tam Dof vs başlangıcında Sanji tarafına geçsin.

Bu arada Trebol'un olayı ney lan?? Logia değilim anlamında bir şeyler diyor ama tıpatıp logia özelliği var.

Bu arada Trebol'un olayı ney lan?? Logia değilim anlamında bir şeyler diyor ama tıpatıp logia özelliği var.
Logia olması lazım usopp ortadan ikiye bölüyor :/ O zaman da law nasıl kesiyor sorusu akıllara geliyor :/

Trebol'ün Beta Beta meyvesi Logia ama bedeni sıska olduğu için Luffy'nin yumrukları orada bedenine değil sümüklere isabet ediyor Trebol'de "Logia olmak benim için bir anlam ifade etmez" tarzı bir şey söylüyor. Law ise sümük bedeninin tam ortasındaki asıl vücuduna saldırdığı için yaralıyor Trebol'ü. Ben o sahneyi böyle yorumladım hatam varsa düzeltin.

Law'ın D. olduğu açıklandığında yakıştıramayanlar olmuştu, adamın ölü haliyle yaptıklarına bakın :)

hunter07

Logia değil.Kendisi söylüyor adam beni Logia mı zannettin diye. Parmecia çok büyük ihtimal..

Logia değil abi, Mr 3 gibi, vücudundan sıvımsı bir şey salgılıyor ve tüm vücudunu sürekli onla kaplayıp bedenini derinlerde saklıyor. Adamın meyve gücü yapışkan yanıcı bir şey işte.

Ama Radyo bıçağı hamlesinde birleşebilmesi lazımdı durum buysa. Zira vücudundan salgıladığı şey ondan tamamen bağımsız. Yani Law radyo bıçağıyla kesse bile üstündekileri döküp yeni bir deri çekebilirdi ama herif yerlerde kıvrandı.

Logia değil abi, Mr 3 gibi, vücudundan sıvımsı bir şey salgılıyor ve tüm vücudunu sürekli onla kaplayıp bedenini derinlerde saklıyor. Adamın meyve gücü yapışkan yanıcı bir şey işte.

Ama Radyo bıçağı hamlesinde birleşebilmesi lazımdı durum buysa. Zira vücudundan salgıladığı şey ondan tamamen bağımsız. Yani Law radyo bıçağıyla kesse bile üstündekileri döküp yeni bir deri çekebilirdi ama herif yerlerde kıvrandı.
Bence gayet Logia. Sadece vücudunu yapışkanıyla kabartmış öyle geziyor.

Trebol ilk çıktığında yukarıdan aşağıya damlayarak iniyor yahu siz neyden bahsediyorsunuz, kesinlikle Logia Trebol, aksi sıvamadır çok net. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık