Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 782: Kötülüğün Savunucusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynen o kadar zayıf ki luffy tutturamamış yumruklarını.Law'ın yaptığı saldırı ise direk vücudun ortasından yapılan bir saldırı.Law'da biliyordu galiba böyle bir sıska adam olduğunu.Direk karnından sokmuş kılıcı.Ayrıca Law'ın yattığı yerden ölü hali Trebol'ü tekliyor.Cavendish sağlam haliyle parça pinçik ederdi Trebol'ü.

Gröünen o ki Law'ın Dofa söylediği tayfanı haritadan sileceğim sözü boşa değilmiş , tüm tayfasını tek başına da hallederbilirmiş asıl mesele tabi ki Doflamingo.
Luffyi takdir ettim , güzel girişti Dofa , yalnız teknikleri felanda güzel Dof bunu ayağıyla itince herif etrafında döner tekme salladı felan bayağı teknik dövüşmeye başlamış Luffy.
Görünüyor ki Luffy bire birde Dofa kafa tutabilecek kadar olmuş , ama yine de tekniği geliştirmesi lazım.
Law yine muhteşemliğini gösterdi , bu adam harbiden çok acayip biri , beklenmedik anlarda beklenmedik şeyler yapmakta üstüne yok , herif yerde ölüyken bile adamın aklını alabiliyor.
Kopmuş tek elle testere gibi yardı Trebol'u.
E.oda Lawı eksiltmek için elinden geleni yapmış Green Bitte ben bunu anladım , Fujitora ile Dof'u boşuna karşısına diktirip dayak attırmadı bu adam full potansiyel inseydi Dressrosa'a ağlatırdı ortalığı.

Her bölüm Law sevgim daha da artıyor. Acayip tehlikeli birisi cidden de. Dof ise fiziksel olarak baya güçlü.Bir vurmasıyla uçurdu Luffy'yi. :/ Ama olsun Luffy de fena dövüşmemiş aslında,güzel hareketleri vardı.Yine de geçen haftaki malum bakışmadan sonra bu bölüm sönük olmuş biraz.

Sondaaki patlamayı belki Sabo dağıtır eğer yetiştiyse. Alevleri başka yere yönlendirir. Yoksa Dof ve Luffy kurtulur ama Law kaçamaz.

Roronoa Zoro

Kardeşim One Piece okuyorsun izliyorsun 700 bölüm oldu hala şu serideki klişelerin farkına varamadıysanız birşey demiyorum. En fos karakterler bile tanıtıldığında ooo dedidittirir ve ayrıca cavendish bir tayfa kaptanı en kötü jenerasyondan bildiğim kadarıyla 2 sene önce gelmiş yeni dünyaya ve başındaki ödül 280milyon beli yani bu cavendish sizin sandığınız gibi dofun üst yönetecilerini alabilecek bir karakter olsa en az ödülü chinjao gibi 500 olmalıydı seviyesi belli basit bir karakter trafalgar lawın ölüsü cavendishi trebolu aldığında rahat alır bunuda idda ediyorum.

Tyrion dostum ama o konuda konu kilit var ondan alıntı alamıyorum saten. :)
+1

Barto bile Gladius u yenecem diye ağladı, ağlaya zırlaya yendi

Trebol , Dellinger değil ya Hakuba alsın ( Gerçi Hakuba olmasa Cavendish in Dellinger i bile alacağı kesin değil )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık