Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 782: Kötülüğün Savunucusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu nereden biliyorsun Vergo'nun o zamanlar ne güçte olduğunu? 10 yaşındaki Ace ve Sabo'yu biliyoruz. Gel gelelim Pica o zamanlar 10, Vergo ise 11 yaşında. Bu dediğine göre Pica'nın orada olmaması lazım.
Pica o kadar gençmiymiş ya. Hayvan gibi duruyor :/ Her neyse benim demek istediğim kocaman adamların kendilerini çocuklarla eşit görüp beraber yücelttik Dofu demesi bana mantıklısız geldi.

782: Kötülüğün Savunucusu
Bu bölüm isimlerini de mi editörler yazıyor, merak ettim şimdi. :)
Trebol'a söyletti zaten direk o yüzden de bölüm ismi olarak koymuş. :/
İyiliğin gücü adına modunda takılıyorlar valla.

Doflamingo'nun tayfası da tamamen kuklaymış bu adam hiç önemsemiyormuş güya.E madem öyle bu adam niye Roger gibi tayfama gülene acımam diye azarladı milleti o zaman.Pica olayı malum.Ölünce de üzülmüyor değil.

Ama aralarında Kral ve şovalyeleri ilişkisi var o kesin.Nakama ilişkisi yok ama bir bağ ve bağlılık var sonuçta.Adamları Kral için üzülür,Kral da onlar için.Doflamingo tayfası da biraz mafya biraz böyle işte.

Trebol'a söyletti zaten direk o yüzden de bölüm ismi olarak koymuş. :/
İyiliğin gücü adına modunda takılıyorlar valla.

Doflamingo'nun tayfası da tamamen kuklaymış bu adam hiç önemsemiyormuş güya.E madem öyle bu adam niye Roger gibi tayfama gülene acımam diye azarladı milleti o zaman.Pica olayı malum.Ölünce de üzülmüyor değil.

Ama aralarında Kral ve şovalyeleri ilişkisi var o kesin.Nakama ilişkisi yok ama bir bağ ve bağlılık var sonuçta.Adamları Kral için üzülür,Kral da onlar için.Doflamingo tayfası da biraz mafya biraz böyle işte.
Şu söylediğini E.oda İssho içinde yapmıştı,2'sindede E.oda'yı andım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık