Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 782: Kötülüğün Savunucusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha önce defalarca yazdım full beden kokanın bir esprisi yok.toplam hakisini tüm vücuda dağıtıyor. Aynı böyle çıkıcak ilerde görürsünüz :D

Aklıma takıldı. Bu Pica-Trebol-Diamante üçlüsü tamamda niye Vergo bunlarla takılıyordu. Trebol biz 4'ümüz Dofa sahip çıktık diyorda Vergo çıksa ne olur çıkmasa ne olur o zamanlar. Vergoyu da olaya dahil edecem diye biraz tutarsızlık yapmış gibi geldi bana.

bence yerinde gidiyor. hatta tam bekledigim gibi gidiyor houshoku. bunun ötesi, fazla hakinle saiyajinlerin yaptıgı gibi, dünyayı sallayıp, gökyüzünü ve atmosferin dengesini bozmak olur. ki sanırım roger bunuda yaptı :D

lawın houshokusuna gelince... olma olasılıgı var. ama bence orada ima edilen sey su; law, zaten dofun houshoku hakisi oldugunu biliyordur. tayfası kral asagı, kral yukarı diyor, baska bir sey demiyor. burdaki kasıt; inanamıyorum arkadasım, sendemi bu kadar zengindin, hadi bana yemek ısmarla modu :good:
Yok hoca yok bence hala yerine oturtamadigi bi mod olmakdan oteye gidemedi. Hala cöp bayiltmanin disinda extra bir avantaji cikmadi. Dedikler gibi Roger in tayfasinda roger haric 2 kiside daha vardi. Rogerida dahil edersek 3 kisi boyle ustun bi yetenekle Roger gibi bir adam k.k oluyosa tayfada en az 2 yada 3 kisude h.haki cikmali. Buda bizi ya Zoroda cikicak Yada Law tayfaya katilicak diye dusundurtuyo.

Dikkatimi ceken bir diger kisimsa Dofy ic organlarinin harap olmasindan dolayi karsilik vermekde zorlaniyo gibiydi. Adami bu haliyle bile alamayan luffy saglam halini nasil alicakti merak ettim

Daha önce defalarca yazdım full beden kokanın bir esprisi yok.toplam hakisini tüm vücuda dağıtıyor. Aynı böyle çıkıcak ilerde görürsünüz :D
Bencede gözlem hakisi olmayan veya çok kötü olan ezikler kullanıyor. Rayleigh açıkca söyledi ikisindede usta olan kişi çok az oluyormuş. Dikkat ettiyseniz iki full beden koka yapan adamın karşısında kılıç kullanıcısı var. Yani adam neresini kestireceğini bilmediğinden full beden yapıyor.

Aklıma takıldı. Bu Pica-Trebol-Diamante üçlüsü tamamda niye Vergo bunlarla takılıyordu. Trebol biz 4'ümüz Dofa sahip çıktık diyorda Vergo çıksa ne olur çıkmasa ne olur o zamanlar. Vergoyu da olaya dahil edecem diye biraz tutarsızlık yapmış gibi geldi bana.
Tam olarak nerede tutarsızlık var, biraz daha açar mısın?

Bencede gözlem hakisi olmayan veya çok kötü olan ezikler kullanıyor. Rayleigh açıkca söyledi ikisindede usta olan kişi çok az oluyormuş. Dikkat ettiyseniz iki full beden koka yapan adamın karşısında kılıç kullanıcısı var. Yani adam neresini kestireceğini bilmediğinden full beden yapıyor.
Aynen öyle. Bu da Vergonun abartıldığını gösterir

Daha 7-8 yaşında güçsüz biri Vergo o zamanlar. Trebolun onu kendileriyle denk görüp biz 4'ümüz demesi çok saçma geldi.
Yahu nereden biliyorsun Vergo'nun o zamanlar ne güçte olduğunu? 10 yaşındaki Ace ve Sabo'yu biliyoruz. Gel gelelim Pica o zamanlar 10, Vergo ise 11 yaşında. Bu dediğine göre Pica'nın orada olmaması lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık