Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 778: Beş Numaralı Taktik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence güzeldi bölüm. Geçen hafta demiştim "Haftaya ızgara var beyler, Zoro'yu eleştirenlere cevap haftaya" diye :D nitekim öyle de oldu. Zoro yakalayınca affetmez. Boşuna eleştirdiniz adamı çünkü Pica hep kaçıyordu Zoro ne yapsın. Luffy'den sonra adamın dibidir Zoro :D Zoro'nun tek zayıf yönü yön bilgisiymiş bunu da gördük.

Haftaya fabrikaya geçilmeden önce Zoro hazır boştayken şu kuş kafesini de kesse tamamdır.

Bizim tayfa Bartoyuda sayarsak alır bence dofgilleri.
Aldılar ya zaten :D

Yami

Bu arada Jimbei Poneglyph bulmuş. Bu çok önemli
Belki bütün tarih yazıyordur. :)

Bence full body koka kişinin hakisini tüm vucuda yayıyor ve hakisine göre muamele görüyor.Ama hakisini tek bir vücut parçasında birleştiren birisi daha etkili olabiliyor.Bugünde Zoro böyle bir şey yaptı tüm hakisini kılıçlarına verdi ve öyle saldırdı.Tabi kendisine aşırı güvenen Pica kesileceğini düşünmedi ve pert.

Ya bu Oda'nın bu Zoro'yu bu kadar karizmatik yapmasının sebebi ne?İki yıl aradan sonra ter bile atmadı ya la herif.Herkese tek.Sana da tek bana da tek.
Yazanları okumadan yorum yapmışım da Zoro'nun dövüşerine vs diyemem ki şu son arclarda.Yok yani bir kılıç darbesi bitiyor.Zoro'ya bu kadar kıyak geç Sanji'yi 80 bölüm gösterme.Tabi Sanji kim ki..

tayfada allahtan zoro gibi adam varda vs lerde saçma durumlara düşmüyor(bu adamdan 2 yıl zaman atlamasının ardından kan alan çıkmadı daha.wanoya kadar gidecek böyle sanırım)

Vergo beni kesemezsin dedi, kesildi.
Pica full yaptı bekledi, kesildi.
Dof, Luffy'i delmek yerine saraydan attırdı. Bacağını koparma fırsatı olan yerde Bellamy'e yediriyor, ciddiye almıyor yeterince.

Kardeşim bu ne küçük görmedir ya? Ulan arc başında Dof demedi mi küçümsemeyeceğim diye? Kendi küçümsemesini geçiyorum la, tayfası küçümsüyor. Daha önceki rakiplerde küçümseyen genelde kaptan olurdu. Bu sefer mangaka kendisini aştı. Ya hakikaten yazık, öylece durmak yerine vs atsa ya Zoro ile?

Mangaka arcı uzatıyor, uzatıyor dövüşlere de çok bölüm gitmesin diye kısa kesiyor ama ayıp hakikaten. Azıcık olayları hızlandırıp, adamları küçümsetmeden sağlam dövüşler çizsene la.

Ya bu Oda'nın bu Zoro'yu bu kadar karizmatik yapmasının sebebi ne?İki yıl aradan sonra ter bile atmadı ya la herif.Herkese tek.Sana da tek bana da tek.
Yazanları okumadan yorum yapmışım da Zoro'nun dövüşerine vs diyemem ki şu son arclarda.Yok yani bir kılıç darbesi bitiyor.Zoro'ya bu kadar kıyak geç Sanji'yi 80 bölüm gösterme.Tabi Sanji kim ki..
En büyük kıyak ona gelecek rahat ol kardeşim :) Sabrın sonu selamet. 48 bölümdür görmüyoruz ve totalde 60-65 bölüm görmeyeceğiz muhtemelen. Kid ittifakı+Sanjiler vs Mom kuvvetleniyor benim gözümde açıkçası.

Alpamis

Vergo beni kesemezsin dedi, kesildi.
Pica full yaptı bekledi, kesildi.
Dof, Luffy'i delmek yerine saraydan attırdı. Bacağını koparma fırsatı olan yerde Bellamy'e yediriyor, ciddiye almıyor yeterince.

Kardeşim bu ne küçük görmedir ya? Ulan arc başında Dof demedi mi küçümsemeyeceğim diye? Kendi küçümsemesini geçiyorum la, tayfası küçümsüyor. Daha önceki rakiplerde küçümseyen genelde kaptan olurdu. Bu sefer mangaka kendisini aştı. Ya hakikaten yazık, öylece durmak yerine vs atsa ya Zoro ile?

Mangaka arcı uzatıyor, uzatıyor dövüşlere de çok bölüm gitmesin diye kısa kesiyor ama ayıp hakikaten. Azıcık olayları hızlandırıp, adamları küçümsetmeden sağlam dövüşler çizsene la.
Taşı ki eni meni belli olmayan taşı ikiye uaran Zoro Pica' yı kesti fakat kopan bir parça felan. Sen ise Dof' un o ara Luffy' nin bir yerlerini keserek yenilmesini bekliyon. ,)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık