Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 778: Beş Numaralı Taktik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Koka tekkai gibi değil arkadaşlar, Full beden koka yapan adam diğer full beden koka yapan adama eşittir bence, yoksa Full Beden koka nın bir anlamı kalmazdı, yarım beden koka olur birazcık koka yaparsın vs oluyor yani

Vergo nun hakisi övülürken tam beden koka moda geçmişti, gene Pica da aynısını yapıyor, haki olarak aralarında varsa bile çok az fark vardır

Yoksa Barto, Kyros, Cavendish koka bile yapmayan isimler hatta Cavendish ve Barto nun b.haki bile bildiği kesin değil özellikle Barto nun
Nasıl aynı olacak? Law full beden kokalı Vergo'yu dilimliyor ama kokasız Dof'u kesemiyor. Bu sadece senin görüşün.

Diamante konusunda haklısın. Ancak Pica konusunda katılmıyorum. Adam önce Zoro'yu koşturdu, dikkat dağıttı. Zoro kendisi söylüyor Pica'yı Riku'ya doğru giderken görünce. ''Demek beni bu yüzden peşinden koşturdu'' gibisinden birşey diyor. Sonra araya çok fazla mesafe koydu ve devasa moda geçti. Hem aradaki mesafeye güvenmiş hem de Zoro'nun, o kadar büyükken kendisini peynir gibi dilimleyemeyeceğini düşünmüş olmalı. Pica'nın stratejisinde hata yok. Zoro fırlatıldı öncelikle. Pica nerden bilsin adamın fırlatılıp uçarak geleceğini... Onu da geçtim Zoro önce yatay olarak böldü ikiye, sonra dikey. Sonra kolu dilimledi. Tüm bunları havada 2-3 saniyede yaptı. Taşlar serbest düşüşe ancak geçmiştir hani. Pica bunu hiç beklemiyordu işte.
Ne demek pica beklemiyordu ? Çok mu zor zoro yu fırlatmak ? Senin yeteneğin über yetenek.Madem amacın kralı öldürmek,altından çık taşların arasına çek,kafasına taş at,sıkıştır.... öldür yani.Adam resmen bana vurun dedi.Zoro kesti de kesti.Sonra üstüne atladı hüloooo diyerek.Tek yemek zaten,hala küfür etmemek için zor duruyorum.Bari 2 düzgün kılıç çarpıştır,ne bilem zoro yeni öğrendiği kaplan tekniği yapsın falan.Monetin sahne daha güzeldi yeminle.

Alpamis

Koka tekkai gibi değil arkadaşlar, Full beden koka yapan adam diğer full beden koka yapan adama eşittir bence, yoksa Full Beden koka nın bir anlamı kalmazdı, yarım beden koka olur birazcık koka yaparsın vs oluyor yanih

Vergo nun hakisi övülürken tam beden koka modgeçmişti, gene Pica da aynısını yapıyor, haki olarak aralarında varsa bile çok az fark vardır

Yoksa Barto, Kyros, Cavendish koka bile yapmayan isimler hatta Cavendish ve Barto nun b.haki bile bildiği kesin değil özellikle Barto nun
Herkesin kokası neden aynı seviyede. Kaido dan full beden koka görsek o da mı öyledir diyeceksin?

Ne demek pica beklemiyordu ? Çok mu zor zoro yu fırlatmak ? Senin yeteneğin über yetenek.Madem amacın kralı öldürmek,altından çık taşların arasına çek,kafasına taş at,sıkıştır.... öldür yani.Adam resmen bana vurun dedi.Zoro kesti de kesti.Sonra üstüne atladı hüloooo diyerek.Tek yemek zaten,hala küfür etmemek için zor duruyorum.Bari 2 düzgün kılıç çarpıştır,ne bilem zoro yeni öğrendiği kaplan tekniği yapsın falan.Monetin sahne daha güzeldi yeminle.
Haklısın. Zoro, Pica'nın taşlarını paso kesti, yani Pica Zoro'nun kesebileceğini düşünmedi düşüncesi çok alakasız. Kesebildiğini kaç defa gördü zaten. Niye büyük forma girdi sorusunun cidden cevabı yok. Daha doğrusu var da mantıklı cevap yok. Zoro kessin, Zoro'yu öveyim demiş işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık