Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 778: Beş Numaralı Taktik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mangapanda yapar öyle. :D Mangastream'in çevirisinde muhtemelen Law ile ilgili bir yazı olmaz kapakta.
Ben de düşündüm bunu. Çünkü Law'ın geçmişi gösterilirken vardı sanırım bu yazı. Fazla bakacak yer olmayınca geçmişe bakmaya üşenince de uğraşmadım :D

O kitabelerde kişiye özel bir geçmiş olacağını sanmıyorum :)
Şöyle bir şey olabilir , Law " D." olduğuna göre onun ırkı anlatılıyor olabilir.
Yani D. ler ile alakalı bir Poneglyph olma olasılığı fazla o zaman.
Ben de katılıyorum. Bir kişi ile ilgili olduğunu sanmıyorum. Yanlış yazmışlardır muhtemelen. Büyütmeye de gerek görmüyorum. Sonuçta Rio Poneglyph'i Raftel'de :D Heyecan yapmaya gerek yok :D

O değil de Zoro'nun kılıcında koka mı var la? Varsa ne alaka? Sertleştirmeye yarayan tekniğin kılıca faydası ne olaki? Daha sert kılıç daha iyi keser diye bir şey mi var? Dövüşçüler için kokanın mantığı cuk oturuyor ama kılıç ustaları için ayrı bir teknik beklerdim.

Alpamis

O değil de Zoro'nun kılıcında koka mı var la? Varsa ne alaka? Sertleştirmeye yarayan tekniğin kılıca faydası ne olaki? Daha sert kılıç daha iyi keser diye bir şey mi var? Dövüşçüler için kokanın mantığı cuk oturuyor ama kılıç ustaları için ayrı bir teknik beklerdim.
Demek ki.alakaśı varmıś. Koka gücüde artırıyor. Aynı zamandq Logia karşısına çıkabilir di mi ?

Demek ki.alakaśı varmıś. Koka gücüde artırıyor. Aynı zamandq Logia karşısına çıkabilir di mi ?
İyi de böyle oldu bittiler hoş değil. Dövüşçü yumruğunu sertleştirir ki daha sert olan yumruk daha fazla vurur. Ama daha sert kılıç daha mı fazla keser?

Savunma için zaten lazım koka. Yani Zoro 2 farklı b.haki tekniği kullansa mantıklı olurdu, saldırı için ayrı savunma için ayrı. B.haki poka diye saldırı tekniği çıkartıp dese bu teknik kesiş gücünü artırıyor eyvallah, ama sertlik kesiş gücünü artırır mı? Mantık bulamadım. Neyse mangaka zaten oldu bittici bir adam, gün geçtikçe Reiper'a hak veriyorum.

İyi de böyle oldu bittiler hoş değil. Dövüşçü yumruğunu sertleştirir ki daha sert olan yumruk daha fazla vurur. Ama daha sert kılıç daha mı fazla keser?

Savunma için zaten lazım koka. Yani Zoro 2 farklı b.haki tekniği kullansa mantıklı olurdu, saldırı için ayrı savunma için ayrı. B.haki poka diye saldırı tekniği çıkartıp dese bu teknik kesiş gücünü artırıyor eyvallah, ama sertlik kesiş gücünü artırır mı? Mantık bulamadım. Neyse mangaka zaten oldu bittici bir adam, gün geçtikçe Reiper'a hak veriyorum.
Gayet mantıklı bence.Koka sadece sertlik arttırmıyor o senin görüşün

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık