Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 778: Beş Numaralı Taktik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
"Of the nine mountains and eight seas, there is nothing i cannot cut!"

Zoro ciddileştiği ve Pica'nın gerçek bedeni bulduğu an olay bitti. Gerçek bedeni full haki kaplıyken parçalamayı başardı. Demek ki Zoro'nun b.haki Oda'nın dediği gibi epey kuvvetli.

Bu arada kapak hikayesinde ki poneglyph değil miydi?

Luffy'den kesinlikle tam vücut koka bekliyorum. Bir de g2+g3+koka ile yanar dönerli bir saldırı.

Zoro hala Asura bile kulanmadan adam kesiyor keza Asurada daha güçlü saldırısı kesin vardır. Amiral haricinde kan alabilen adam yok adamdan. Cidden baya güçlenmiş.

Pica ise Vergo ile denk diyordum hala diyorum. Tam vücut kokanın belli seviye üstü b.haki kullanıcılarının yapabildiğini gördük ama Zoro 10.bölümden kalma teknikle kesti geçti bir de üzerine beinm kesemeyeceğim birşey yok diyerekte ekliyor.

En başta Pica boş bir adam değil meyvesi sayesinde bulmak çok zor Luffy bile iki kez karşılaştı bulamadı adamı yani hayvan gibi k.haki gerek. Bir de tam vücut koka yaprığını görünce adamı yermenin manası yok. Pica rahatlıkla Vergo ile kıyaslanabilir.

Vergo daha Sanjinin tekmesinden kaçamıyor 30 sn. 2 tekme yiyor Zoronun saldırı hızı ise Sanjininkinden çok hızlı yani ondan kaçma ihtimali yok. Anca dayanıklılığı sayesinde teke gitmez ama dövüş 2 dk.dan uzun sürmez bana kalırsa tabi Zoro bandanayı takar ciddi dövüşürse.

Bunun yanında Ishhonunda hala ciddileşmediğini gördük kılıcını koka filan eklemedi hiç Sabo ile dövüşürken.

Elmas kesilemez diyenler için bu bölüm. ''9 dağın ve 8 denizin üzerinde ve dünyevi alemimizde kesemiyeceğim hiç bir şey yok.''

Geçen haftada dediğim gibi Zoro en iyi olduğu işi uyguladı.Law'ın meyvesini saymazsak Zoro'nun bence ondan eksiği değil fazlası var.Ama işte Law meyvesi birazda haki tecrübesi ile önünde görülüyor.Law ful beden kokalı Vergoyu meyvesi sayesinde "bölüyor" Zoro ise full kokalı rakibini meyve olmadan saf gücüyle "kesiyor".Ben hala zoroyu henuz NW de zorlayan rakibin çıkmadığını düşünüyorum.İlk asıl rakibini ya Wano da ya da Kaidonun tayfasında bulacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık