Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 778: Beş Numaralı Taktik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro'nun en kötü vs'lerinden biri bence. Bu ne lan. Zıpla kes ardından afilli söz, afilli söz kes bir afilli söz daha. Ruh yok ruh bir savaşma ruhu görelim. Zoro'nun ölümü yakındır bence...

Marco yapma allah aşkına. Hadi yeni üyeler çok bilmezde biz eskiler biliriz o zamanlarda ki yorumları. Adamda haki yok croco'yu kesemedi diye kaç tane yorumunu hatırlıyorum. Veya, jozu'nun üzerine oturdu da ne oldu sanki onu kesebilecekti croco gerekli ayarı verdi şeklinde kaç tane yorum yapmışsındır. Şimdi dof arcı ayrıldı adamın gücünü son 2 arcdır azar azar görüyoruz diye geçmişteki düşünceni değiştirmek nedir?

Bölüm yorumu: Bölüm iyi hoştu ama gerekli heyecanı vermedi. Yani zaten zoro'yu seven bir adam değilimdir bilinir zaten bu ama zoro dövüşlerinden keyif alırdım skypie hariç. Ne gaza getirdi ne de hoşuma gitti şu bölüm benim. Ama en azından yancıların savaşları bitiyor da asıl olaya gelmeye başlıyoruz sonuçta. Güzel bir dövüş bekliyorum luffy ve doffy'den.
Hayret bir şey, eski yorumlarımızı değiştirme hakkımız yok mu ? Bir şey dediysek illa hep aynı görüşle mi gidicez, bırak sen benim yıllar önce yaptığım yorumlarıda şuan ne yazıyorsam ona bak. Hayır sanki robot hafızan varmış gibi de tıpa tıp yorumlarımı karşıma çıkarıyormuş gibi de davranma lütfen. Şöyle kişisel olaylara girmeyi hiç sevmiyorum, yorumumu yapıyorum geçiyorum, sizde yorumunuzu yapın, katılmıyorsan katılmazsın bu kadar basit. Tutmuşsun mesajınının yarısını benim özelimde yorum yapmakla geçirmişsin, böyle bir şeye hakkınız yok, bölüm yorumları yapıyoruz burada.

Doflamingo, Jozu'yu dikkati dağınıkken durduruyor, Atmos'u kukla gibi oynatıyor, Oars JR'ın bacağını koparıyor, Doflamingo'dan beklentiler bunlar üzerineydi, Mihawk'ın attığı en güçlü saldırı Jozu tarafından durduruluyor, Vista ile denk gidiyor, Luffy'yi tekleyemiyor. Amiral seviyesinden uzak bir görüntüydi Mihawk, bence de öyledir. O sebeple Zoro Mihawk'a yaklaşmıştır diyorum, Zoro çok aşmış olduğundan değil yani. Yarın öbür gün Mihawk hakkında yeni şeyler öğrenirsek, o zaman fikrim değişebilir, şuan için kafamdaki Mihawk seviyesi gayet yerinde.

Zoro şu hali ile Luffy'yide zorlar.Zoro'nun B.Hakisi Luffy'ninkinden güçlüdür Luffy tam beden koka bile yapamıyor Hody'nin ısırığını engelleyemiyor.Zoro dağları taşları deliyor full beden kokaları kesip geçiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık