Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 778: Beş Numaralı Taktik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İyi de böyle oldu bittiler hoş değil. Dövüşçü yumruğunu sertleştirir ki daha sert olan yumruk daha fazla vurur. Ama daha sert kılıç daha mı fazla keser?

Savunma için zaten lazım koka. Yani Zoro 2 farklı b.haki tekniği kullansa mantıklı olurdu, saldırı için ayrı savunma için ayrı. B.haki poka diye saldırı tekniği çıkartıp dese bu teknik kesiş gücünü artırıyor eyvallah, ama sertlik kesiş gücünü artırır mı? Mantık bulamadım. Neyse mangaka zaten oldu bittici bir adam, gün geçtikçe Reiper'a hak veriyorum.
Sonuçta taş kesiyor sertleştirsin işte kılıcını. Sert bir zemin kesiyor sonuçta. bu kadar büyütmenin anlamı yok ki.

Koka savunma için lazım? O zaman Luffy neden saldırırken koka yapıyor? Ya da Smoker, Vergo, Dof? Bu insanların saldırırken koka yaptığını gördük. Mantığın bir kere baştan yanlış koka sadece savunma için lazım deyişin.

Yami

Boşuna demedik dimi 2 gün önce, Zoro Mihawk'a yaklaşmıştır diye...
Aksine daha çok yolu var :) Orada Mihawk sıradan kesişlerini atıyor normal.
Diğerinde ise Zoro hız alıp uyguladığı bir teknik var. Mihawk gibi kılıcını sallamayla kesebilme olayı için henüz erken. :)
Yani bayağı yolu var gibi gözüküyor.

Alpamis

İyi de böyle oldu bittiler hoş değil. Dövüşçü yumruğunu sertleştirir ki daha sert olan yumruk daha fazla vurur. Ama daha sert kılıç daha mı fazla keser?

Savunma için zaten lazım koka. Yani Zoro 2 farklı b.haki tekniği kullansa mantıklı olurdu, saldırı için ayrı savunma için ayrı. B.haki poka diye saldırı tekniği çıkartıp dese bu teknik kesiş gücünü artırıyor eyvallah, ama sertlik kesiş gücünü artırır mı? Mantık bulamadım. Neyse mangaka zaten oldu bittici bir adam, gün geçtikçe Reiper'a hak veriyorum.
Direk kişinin gücüne fiziksel.katkı yapıyor bence. Koka eline yükledi ve kılïcınadq yükledi. Kuja' nın oklarını unuttun sanırïm. Ya da Raylegh' nin haki yüü bilyeyi atmasını. Çok mantıklı bence.

Aksine daha çok yolu var :) Orada Mihawk sıradan kesişlerini atıyor normal.
Diğerinde ise Zoro hız alıp uyguladığı bir teknik var. Mihawk gibi kılıcını sallamayla kesebilme olayı için henüz erken. :)
Yani bayağı yolu var gibi gözüküyor.
Yok yok yaklaşmış, Mihawk dediğimiz adam 2 sene önceki Luffy'yi tekleyemeyen birisi, böyle devase kesişler atıyor, Vista ile berabere kalıyor, amiral seviyesine yakın bile değil, Zoro ile Mihawk arasında ufak bir fark kalmıştır, Zoro yavaş yavaş tecrübe kazanarak kapatır o farkı.

Aylardır diyoruz Pica çöp, ezik karaktersiz bir mal diye. Bu adam tabi ki Zoro denk getirirse tek yiyecek ne olmasını bekliyorsunuz en fazla 2 yer oda Zoro çok sallamazsa. Şu eziğin gazına gelipte niye teki yedi ya nasıl ya.ssss moduna girmeyin. Pica'nın gücü bu Zoro ona bir kaç gömlek fazla gelir malın tek avantajı kayaların içine saklanmasıydı o şekilde kendinden güçlü rakiplere atar gider yaptı terör estirdi başka numarası yok. Bu bölümde Zoro'nun yeterince uzakta olduğuna güvenerek büyük formuna geçip kendi totosunun en güvende olduğu konumda kralı indirmek istedi. Direk kralın altından çıksa daha küçük bir formda olacaktı bulunma zarar görme görevi başaramama riski vardı ondan dev formuna geçti risk alamazdı çünkü ezik bir çapsız. Sonra Diamante'ye gelelim bu adam zaten Kyros'un rakibi olacak çapta değil bu Kyros efsanesine hakarettir. Dof tayfası olabilecek en iyi şartlarda hem kaptanın gücü, konumu hemde enteresan meyve yetenekleri en çokta şansları sayesinde bu konuma gelmişler. Yine de çok küçümsememek gerek tabi rakipleri çok fazla ve hepsi güçlü adamlar. Dof'un tayfaya kaç bölümdür grup dalıyor millet e olacak o kadar. Bölümdeki tek hayal kırıklığı Zoro'nun yeni bir teknikle Pica'yı indirmemesi oldu. Yanlış anlaşılmasın o çapsız ezik yeni bir teknikle indirilecek kadar güçlü değil öyle afilli bir şekilde yenilmeyi de hak etmiyor zaten ama bize yazık oldu Zoro hazır şov yapıyorken yalandan da olsa yeni bir tekniğini gösterseydi keşke. Neyse Wano'ya artık o arc çok bomba olacak.

Yav he he Marco. Mihawk amiral seviyesine yakın bile değil he Zoro çok yaklaşmış he

Yami

Yok yok yaklaşmış, Mihawk dediğimiz adam 2 sene önceki Luffy'yi tekleyemeyen birisi, böyle devase kesişler atıyor, Vista ile berabere kalıyor, amiral seviyesine yakın bile değil, Zoro ile Mihawk arasında ufak bir fark kalmıştır, Zoro yavaş yavaş tecrübe kazanarak kapatır o farkı.
Marineford savaşına göre analiz yapmıyorum :) Ona göre değerlendirirsek , geçmişine de bakmamız gerekir.(Shansk vs)
Ayrıca Mihawk henüz işlenmemiş bir karakter. Sona saklanan karakterler güçlü olur.
İlk east blue'da Doflamingo tayfasını , Yeni dünyada Don Krieg arcı olur muydu ? :) Bunun gibi Mihawk büyük ihtimalle Wanoya bekletiliyor. Wano bu arcdan daha üst bir güç seviyesi olacak ki tatmin etsin. O yüzden Mihawkın gücü çok yüksek.
Çoğu serilerde böyledir. Karakter gösterilmez veya gösterilsede cılız gözükür. Sadece kelimelerle övülür.
Onun işlendiği arc geldiğinde tanrı olur :) Mihawk da öyle olacak.

Marineford savaşına göre analiz yapmıyorum :) Ona göre değerlendirirsek , geçmişine de bakmamız gerekir.(Shansk vs)
Ayrıca Mihawk henüz işlenmemiş bir karakter. Sona saklanan karakterler güçlü olur.
İlk east blue'da Doflamingo tayfasını , Yeni dünyada Don Krieg arcı olur muydu ? :) Bunun gibi Mihawk büyük ihtimalle Wanoya bekletiliyor. Wano bu arcdan daha üst bir güç seviyesi olacak ki tatmin etsin. O yüzden Mihawkın gücü çok yüksek.
Çoğu serilerde böyledir. Karakter gösterilmez veya gösterilsede cılız gözükür. Sadece kelimelerle övülür.
Onun işlendiği arc geldiğinde tanrı olur :) Mihawk da öyle olacak.
Bu saatten sonra Mihawk'ı görmeyiz bile bence, Marineford'a göre değerlendirme yapabiliriz, Crocodile'ın herkese yaptığı atarı saymazsak, mesela Doflamingo gayet güzel gücünü gösterdi, Mihawk'ta aynı şekilde çapını gösterdi, Whitebeard'e saldırmayı denedi tümen komutanlarını geçemedi, Vista ile denk gitti.

Mihawk'ı neden görmeyize gelirsek, kendisinin şatosu Yeni Dünyada bile değil, ara sıra yeni dünyaya gidiyor, yani Dof gibi yeni dünyada bir adası olsa dediğin gibi bir arc ona ayrılırdı, benim fikrim bir savaş olacak Shanks vs. Teach olabilir, müttefik olarak Shanks'a yardıma gider orada bunu harcarlar, Shiryu en iyi kılıçustası ünvanını elde eder, sonra Zoro Shiryu'yu yenmek için çabalar vesaire, Mihawk buna hocalık ettikten sonra, aralarında tekrar rekabet yaşanması zor artık, Zoro Mihawk'a yaklaşmış ama, Mihawk benim sayemde güç olarak bana yaklaştın dese haklılık payı var, Zoro vs. Mihawk düellosu bu saatten sonra yaş, başka bir rakip gerekecek Zoro'ya.

Bu saatten sonra Mihawk'ı görmeyiz bile bence, Marineford'a göre değerlendirme yapabiliriz, Crocodile'ın herkese yaptığı atarı saymazsak, mesela Doflamingo gayet güzel gücünü gösterdi, Mihawk'ta aynı şekilde çapını gösterdi, Whitebeard'e saldırmayı denedi tümen komutanlarını geçemedi, Vista ile denk gitti.

Mihawk'ı neden görmeyize gelirsek, kendisinin şatosu Yeni Dünyada bile değil, ara sıra yeni dünyaya gidiyor, yani Dof gibi yeni dünyada bir adası olsa dediğin gibi bir arc ona ayrılırdı, benim fikrim bir savaş olacak Shanks vs. Teach olabilir, müttefik olarak Shanks'a yardıma gider orada bunu harcarlar, Shiryu en iyi kılıçustası ünvanını elde eder, sonra Zoro Shiryu'yu yenmek için çabalar vesaire, Mihawk buna hocalık ettikten sonra, aralarında tekrar rekabet yaşanması zor artık, Zoro Mihawk'a yaklaşmış ama, Mihawk benim sayemde güç olarak bana yaklaştın dese haklılık payı var, Zoro vs. Mihawk düellosu bu saatten sonra yaş, başka bir rakip gerekecek Zoro'ya.
Marco yapma allah aşkına. Hadi yeni üyeler çok bilmezde biz eskiler biliriz o zamanlarda ki yorumları. Adamda haki yok croco'yu kesemedi diye kaç tane yorumunu hatırlıyorum. Veya, jozu'nun üzerine oturdu da ne oldu sanki onu kesebilecekti croco gerekli ayarı verdi şeklinde kaç tane yorum yapmışsındır. Şimdi dof arcı ayrıldı adamın gücünü son 2 arcdır azar azar görüyoruz diye geçmişteki düşünceni değiştirmek nedir?

Bölüm yorumu: Bölüm iyi hoştu ama gerekli heyecanı vermedi. Yani zaten zoro'yu seven bir adam değilimdir bilinir zaten bu ama zoro dövüşlerinden keyif alırdım skypie hariç. Ne gaza getirdi ne de hoşuma gitti şu bölüm benim. Ama en azından yancıların savaşları bitiyor da asıl olaya gelmeye başlıyoruz sonuçta. Güzel bir dövüş bekliyorum luffy ve doffy'den.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık