Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 778: Beş Numaralı Taktik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amiralin yapacağı hareketler bunlar. Meyvesiz amiral olsa aha böyle olur. Şimdiye kadar gördüğümüz amirallerden Aokijiyi yenme şansı bile var Zoronun. Meyvesi ve dövüş stili en az ters gelecek isim.
Gereksiz bir post. Kendin bile inanmıyosundur şu yazdığına. Amaç dikkat çekmekse başarılısın bu konuda.

Roronoa Zoro

9 dağ ve sekiz denizde kesemeyeceği bir şey yokmuş :D. Kairoseki ne peki? Law ın kelepçelerini kesemedi

Bence Vergo abartılıyor. Pica ve Vergo denk karakterlerdir. Zoro Vergoyu da çok rahat alırdı. Sanji Zoro denkliği bana kalırsa 2y sonrası bozuldu o yüzden kıstası Sanji Zoro denkliği üzerinden almamalı. Zoro eğitimini, alabileceği en üst düzey adamdan aldı. Zoro 10 kat güç kattıysa kendine Sanji 5 kat katmıştır tahminim.

Roronoa Zoro

Bence sanjide bizi şaşırtacak bir şey yapacak yani yoksa böyle olmaz. Tek marifeti skywalk bi de tek ayak yerine iki ayağını yakabiliyor. Punk hazardda bi kapıyı kıramamıştı franky lazeriyle yoketmişti

Zoro ile Sanji arasında çok fark yoktur kanımca. Sadece sanji bahtsız bedevi. Oda arc açılışlarını Sanjiyi ezerek açıyor, millete de güçsüz görünüyor. Ancak Zoro klasik olarak son vs lerde ortaya çıkıyor sonra millet abartıyor.

Bölüm o kadar güzeldi ki bir bölüm anca bu kadar güzel olabilir. Zoro çok iyi ya. Tek çizik bile almadan tokatladı. Tek hamlede bitiremese de. Asıl full body kokalı bedeni vuruşuyla işini bitirdi. Daha görmediğimiz güçleri vardır Zoro'nun diyorum. Mihawk'ın seviyesini düşünemiyorum. Full Body Kokayı da Yeni Dünya'da önüne gelen yapacak gibi izlenim oluşmadı değil. Dofi'yi alırken Luffy'nin çok zorlanmayacağını düşünüyorum. Luffy Dofi ile vs en fazla 2-3 bölüm sürer zorlanmadan alır öyle bir izkenim oluştu ki Dofi tayfası dayanıklılık olarak sıfır gibi hepsi yek ciddi sağlam darbede yıkıldılar ya. Zaten genel olarak düşünce Law'ın vuruşlarının Dofi'yi etkilediği gücünü düşürdüğü yönünde. Herkes zorlanmadan alırken bizim Luffy'de öyle kan revan içinde Lucci dövüşü gibi zorlanırsa bana göre çok saçma ve adaletsiz olur hep zaten ana karakteri zorlandırıyor. Böyle devam eden dövüşlerde bari yapmasın Luffy şöyle krallar gibi alsın da şunu. Bir Sanji'leri görelim ne yapıyor onlar artık yetti bea. :D

Yalnız bütün yorumları okumadan yorum atmayayım dedim de çok yorum var dayanamadım atıyorum. :D Az yavaş yazın la yetişek ne düşünüyorsunuz merak ediyoruz.
En az 12 bölüm diyorum Luffy zorlanmıycak :( Bence ölümün esiğinde bitiricek

Roronoa Zoro

Zoro ile Sanji arasında çok fark yoktur kanımca. Sadece sanji bahtsız bedevi. Oda arc açılışlarını Sanjiyi ezerek açıyor, millete de güçsüz görünüyor. Ancak Zoro klasik olarak son vs lerde ortaya çıkıyor sonra millet abartıyor.
Hodi Jones'u ekmek arası yapmıştı :D

Üye silindi 1004

Eskiden bi geyik vardı banlanma sebebiydi. "Zoro'da kral haki var alır" diye şaka maka neyin geyiği dondüyse gerçek oldu. Zoro'nun bu seride Sanji hariç yenemeyeceği adam yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık