Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 778: Beş Numaralı Taktik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ciddi manada "hiç" sevmediğim bölümdü. Hiç mi hiç gaza gelmedim. Zoro'nun başkaları tarafından ona doğru attırılması bende kötü bir etki yarattı. Nerde o efsanevi Zoro vs'leri, sahneleri..

Zoro'daki inanılmaz degişimi en başından beridir fark ediyordum. Taki amiral Issho'nun karşısına çıktıgı zaman tam emin oldum amiralin bile dikkatini çekti Zoro. Şöyle bakınca Zoro da amiralin karısına teddütsüz durabiliyor, ekinmeden hafife almadan. Aslında su seride güç dengeleri eşit veya yakın olmayan vsleri görmek zor olsada hemen sonuçlanıyor vsler. Burda Zoro'nun 2Y den sonra karşısına çıkan rakipler arasında amiralden bile çekinmediği ortada. Bence Zoro 2Y de sadece b.hakisini gelistirmiş tam potansiyel ile gelmiş ama Sanji de k.hakisini tam geliştirmiş ve Luffy de bilindigi gibi 3 hakiyi de ogrenip gelmiş. Bence Luffy ve Sanji 2Y den sonra kendilerini her seferinde geliştiriyorlar geliştirmek için aksiyon lazım tabi. :)

Bu arada Türkçe'si çıkmışsa nasıl okuruz ya yardımcı olabilir misiniz? :)

Roronoa Zoro

Yalnız Zoro mantra fakiri ya :D Yönünü bulmayı becermeden öğrenemeyecek gibi.

Bu kolay kazanma olayını niye kimse beğenmiyor anlamadım. İlla her dövüşte kan içinde kalmalarımı lazım. Sonuçta bu tayfa seri sonu en güçlü olacaksa herkesin bir yerden başlaması lazım. Pica'da zorlanan adam yonkounun adamıyla nasıl başa çıksın.

Her dövüş ittifak ile beraber olmaz. İlk yonkou falan ittifak kurularak inecek belki ama sonunda diğerlerini aşmaları lazım. Roger ve tayfası nasıl tek başlarına yaptısa bizimkiler de tek başlarına yapabilmeli. 10 yıllık falan bir zaman atlaması da gözükmediğine göre alışın derim. Güçlü bu adamlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık