Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 776: Kollezyumun Kahramanı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alpamis

Bir adama ya da gruba güçlüydü diyebilmek için illa yonko ekibi ya da amiral tarafından mı indirilmesi lazım? Dof'un tayfasının rakipleri niye küçümseniyor anlamış değilim. Cevap basit. Dof'un tayfası yenildi çünkü rakipleri de sağlamdı. Dövüş süreleri de gayet makul. Luffy kısmı daha uzun olabilir.
Yok be kardeşim. Yaptıkları hiçbir iş yok. 3 büyk yöneticiden Pica Zoro'nun dengi değil. Adam oyalamaktan başka bir şey yapmıyor. Diamante hali ortada. Sanji alamaz diyordular. Sanji Diamante'yi her türlü alır. Trebol'e bakalım ne olacak. Law'dan tek yiyordu. Ama normal o saldırıyı bilmeyen çoğu logia o duruma düşerdi. Ordan fazla vurmuyorum. Ama umudumda yok yani Trebol'den.

Dof'un tayfasında adam akıllı Vergo vardı. Bu 3 yönetici Vergo ile kıyaslanamaz bence.

Diamante pislik dövüşüyo,Rebecca kılıcı bıraktı.Haftaya ona son bi hamleyle saldırmaya kalkar.Robin kurtarır,Kyros"ta son bi vuruş yapar biter Diamante.

Yenilenler hep puk olmak zorunda mı anlamıyorum ki?
tayfada Vergo Pica trebol Dia ve Senor, Glad. var işte. Bu tayfa nasıl balon valla anlamadım. Birde arkadaşlar yazmış rakipleri ortada. Dia kimle savaşıyor unutmuşuz, Senorla savaşından sonra bayılan Frankyi(tabii daha önceden de yıpranma payı var)
Pica desen hala sapasağlam ayakta hemde Zoro karşısında, Vergo zaten Zoro dengi ee nerde balon.
Kaptanlar savaşmasın, bizim tayfayı yer Dofun tayfası hemde ne biçim.

Arkadaş yazmış unutmuşum birde CC var:D

Bak uğraştığını sende kabul etmişsin sorun yok o zaman. Birde bu nasıl savunmadır anlamadım ki hakisi yetersiz yapacak bir şey yok, bu ne?
Sanjiye ne olmuş anlamadım ki?
Olay şu: Zoro bulursa parçalar. Açık denizde geminin birinde yakalamış olsaydı Pica tersten görmüştü. Hani dedim ya Caribou, hakisiz Luffy'i yener diye ha haki olursa Caribou teke gider. Olay gerçek bedene ulaşmak yani. Pica'nın tek esprisi o. Yoksa adam Zoro'ya ne hasar verebilmiş kayda değer? Zoro'yu yormaktan başka bir şey yaptığı yok.

Sanji, orada kendisini kasmıyor. Vergo duvara girmiş, çıkması zaman alıyor o zaman aralığı içinde spectre çakıp ciddi hasar verebilirdi. Ama kasmıyor. Çünkü k.haki eksik Vergo'nun seviyesini bilmiyor. Ayağıyla karşıladığı yerde de surat ifadesine bakarsan Vergo'nun bacağını çatlatacak güçte birisi sanmadığını anlarsın bayağı afallıyor. Tabi vücut da ciddi hasarlı olunca hatanın bedeli çatlama oluyor. Sonra Bellamy'de koka görmüşken Sanji de de görebiliriz ve yeni okama kenpo teknikleri. Özetle %100 sağlam, Vergo'yu ciddiye alan ve her şeyini ortaya koyan bir Sanji yenebilir Vergo'yu. Ha sen Vergo sağlam demeye getirmişsin zaten doğru sağlam. Ama bir o bir CC. Gerisi tırt. O ikisi de PH'de öpüldü zaten. O yüzden şu ankilere tırt denmesi normal bence.

Yok be kardeşim. Yaptıkları hiçbir iş yok. 3 büyk yöneticiden Pica Zoro'nun dengi değil. Adam oyalamaktan başka bir şey yapmıyor. Diamante hali ortada. Sanji alamaz diyordular. Sanji Diamante'yi her türlü alır. Trebol'e bakalım ne olacak. Law'dan tek yiyordu. Ama normal o saldırıyı bilmeyen çoğu logia o duruma düşerdi. Ordan fazla vurmuyorum. Ama umudumda yok yani Trebol'den.

Dof'un tayfasında adam akıllı Vergo vardı. Bu 3 yönetici Vergo ile kıyaslanamaz bence.
Dof zaten sistemini kurmuş. Kutsallara şantajla vs. Shichi olunca kimse tavuğuna kış dememiş. Ve uzun bir süre bu sistemi sürdürmüş. Zaten dikkat ettiysen şu an da karşılarında olan rakiplerinden bahsettim. Dof'un tayfası belki başkalarını ezebilir. Ama şu an karşılarında olanlar Dof'un tayfasından daha sağlam ki yenildiler.

Pica kıyaslanır savunma yetenegi cok üst düzey kolay kolay aşılmayacak bir savunması var.

Yenilenler hep puk olmak zorunda mı anlamıyorum ki?
tayfada Vergo Pica trebol Dia ve Senor, Glad. var işte. Bu tayfa nasıl balon valla anlamadım. Birde arkadaşlar yazmış rakipleri ortada. Dia kimle savaşıyor unutmuşuz, Senorla savaşından sonra bayılan Frankyi(tabii daha önceden de yıpranma payı var)
Pica desen hala sapasağlam ayakta hemde Zoro karşısında, Vergo zaten Zoro dengi ee nerde balon.
Kaptanlar savaşmasın, bizim tayfayı yer Dofun tayfası hemde ne biçim.
Pica sapasağlam derken ? Zoro tarafından bir defa kesildi diye hatırlıyorum.

Alpamis

Pica kıyaslanır savunma yetenegi cok üst düzey kolay kolay aşılmayacak bir savunması var.
Zoro bulabilse vücudunu belki de tekliyecek adamı. Zoro'nun k.hakisi zayıf. Bu yüzden uğraşıyor. Pica güçlüden ziyade stratejik bir meyveye sahip. Güç olarak boy ölçüşemez onu diyorum.

Sanji ile Pica dövüşsün üç dakikada yener.(Bulur diye umuyorum) Daha sonra ezikleri tepikler sigarasını içer.

Zoro ise Diamente+Trebol'u aynı anda alır sonra Vergo ile dövüşmeye gider.

-
Sanji iki yıl boyunca newkama kenpo öğrendi 99 ustayı yendi belki aralarında Ivankovda var.
http://mangayurdu.com/oku/One_Piece/595/15
http://mangayurdu.com/oku/One_Piece/595/16
Ama hala bu dövüş tarzını kullanmadı kokada bekliyorum kenpo+koka+ateş çok fena yapar adamı. Verga ile dövüşünde vücudu yorgun ve dövmek için saldırmadı duvara geçirdi bekledi.

Olay şu: Zoro bulursa parçalar 1. Açık denizde geminin birinde yakalamış olsaydı Pica tersten görmüştü. Hani dedim ya Caribou, hakisiz Luffy'i yener diye ha haki olursa Caribou teke gider. Olay gerçek bedene ulaşmak yani. Pica'nın tek esprisi o. Yoksa adam Zoro'ya ne hasar verebilmiş kayda değer? Zoro'yu yormaktan başka bir şey yaptığı yok.

Sanji, orada kendisini kasmıyor. Vergo duvara girmiş, çıkması zaman alıyor o zaman aralığı içinde spectre çakıp ciddi hasar verebilirdi. Ama kasmıyor. Çünkü k.haki eksik Vergo'nun seviyesini bilmiyor. Ayağıyla karşıladığı yerde de surat ifadesine bakarsan Vergo'nun bacağını çatlatacak güçte birisi sanmadığını anlarsın bayağı afallıyor. Tabi vücut da ciddi hasarlı olunca hatanın bedeli çatlama oluyor. Sonra Bellamy'de koka görmüşken Sanji de de görebiliriz ve yeni okama kenpo teknikleri. Özetle %100 sağlam, Vergo'yu ciddiye alan ve her şeyini ortaya koyan bir Sanji yenebilir Vergo'yu. Ha sen Vergo sağlam demeye getirmişsin zaten doğru sağlam. Ama bir o bir CC. Gerisi tırt. O ikisi de PH'de öpüldü zaten. O yüzden şu ankilere tırt denmesi normal bence.
Bulsa görse yapsa olayı olamaz. Eğer mutlak güç farkı olsa aralarında gider bulur ve öper ama yok olay bu.
Birde en başta elinden kaçırdı sonra yetmedi ortaya çıktı ama nafile 1080 yapıştırdı o kadarcık elindeki fırsatları kullanırdı mutlak güçlü bir adam ama Zoro da yok öyle bi güç.
Ha Zoro öpecek mi hemde ne.

Sanjiyi bende savundum, savunulur reis ama alamaz o Vergoyu, belki o vücud değiştirme olayları olmasa zarar görmez ve bacağı çatlamazdı ama bence kapışır ve yenilir.

Bu doğal döngü daha birkaç ay önce yonko tayfası ile kapıştırırız şimdi de çöplerle bu doğal
Bu kaçınılmaz bir şey gizem ortadan kalkıp gerçekler ortaya çıkınca olan olur.
Ama o balon tayfa bizim tayfadan bir kaç gömlek üstün:D

Zoro için şunu deyim o olmasa Luffy kral filan olamaz:cool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık