Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 776: Kollezyumun Kahramanı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kyros , kılıç ustası sayılmaz. Kas gücü ve dayanıklılıktan oluşuyor.
Kılıç sadece onun saldırma aracı. Samurai Champloda bir replik vardı aklıma geldi ;
" Sadece kas gücünü ve reflekslerini kullanırsan , kendini kısıtlarsın biraz aklını kullanman gerek "
Kyros sadece kas gücünü ve reflekslerini kullanan bu alanda en iyi kişilerden biri. Ne fazla ne eksik.
Çok büyütülecek biri değil , sadece rakibi güçsüz.

Kyros , kılıç ustası sayılmaz. Kas gücü ve dayanıklılıktan oluşuyor.
Kılıç sadece onun saldırma aracı. Samurai Champloda bir replik vardı aklıma geldi ;
" Sadece kas gücünü ve reflekslerini kullanırsan , kendini kısıtlarsın biraz aklını kullanman gerek "
Kyros sadece kas gücünü ve reflekslerini kullanan bu alanda en iyi kişilerden biri. Ne fazla ne eksik.
Çok büyütülecek biri değil , sadece rakibi güçsüz.
Aynen tek bacaklı adama karşı dalgalanan zemin yapıyor ama gene yenilecek inek. Vergo'nun dalgalanan zemine bile ihtiyacı yok. Kemiklerini un ufak eder Kyros'un. Reis başkaydı.

Sanki biraz basit mi yeniliyor düşmanlar yoksa bana mı öyle geliyor? :/ Dof tayfasını gözünüzde büyütmeyin diyen ben bile anlaşılan biraz büyütmüşüm gözümde. :/

Balon filan yok ortada. Onlar balonsa Zoro da Sanji de balon.
Saatlerce Zoro benle uğraşmıyor veya Sanjiyi bacağını çatlatan onlar değil. Elbetteki tayfalarında işlevsiz birkaç adam var ama tüm tayfa balon demek absürd.
Ama yenilenler hep bi aşalanmaya uğrar bu değişmez maalesef.
Pica'nın niye uğraştırdığı açık. Gerçek bedeni bulunmuyor da ondan. Bu şuna benziyor hakisiz bir Luffy, vuramadığı için Caribou'ya yenilebilir, bırak uğraşmayı çünkü gerçek bedene ulaşamıyor adam.

Sanji'yi de anlatmaktan bıktım, istediğini düşün.

Bence diğer arclari animeden izlediğiniz için bunlar size kısa geliyor :/ Animede bu dövüş 20 dk olur en aşağı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık