Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 776: Kollezyumun Kahramanı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kyros'a büyük saygı!

Bütün gün boyunca ortalıkta koşturup durmasına, üstüne tek bacağı olmasına, bir yandan kızını korumaya çalışırken bir yandan da dalgalı zeminde ayakta durmaya çalışması bile yeterince imkansız değilmiş gibi "Death Enjambre" gibi saldırıyı karşılayarak Diamante'yi yenmesi... Neden kolezyum tarihinin en iyi savaşcısı olduğunu hepimize gösterdi. Ki bu sırada Diamante'nin bacağına ateş etmesini, tüm saldırıları direk vücuduna yediğini söylemiyorum bile. Söylenecek en doğru şeyi Diamante söyledi zaten:
"What's wrong with that body of yours... You made of metal?!"
Usta da durur mu yapıştırdı cevabı:
"Pain is what makes us human! Someone like you wouldn't understand..."

Robin konusuna da değinmek gerek. Hepimiz uzuvlarının kesilmeye karşı dezavantajlı olduğunu söylüyorduk. Oysa kendisini ne kadar geliştirdiği ortada; yukarıdan sayısız kesici madde yağarken uzuvları ile şemsiye yapmayı başardı. Direk ellerini çıkarmak yerine, çiçeklerden yardım aldı. Robin zekasına çok uygun bir meyve kullanıyor, bu yüzden kesilme saldırılarına karşı dururken bile kolay lokma olmadığı ortada.

Bundan sonra Zoro vs Pica iki bölüm, fabrika yıkılması (Sabo'nun yardımı ile Tontatta'lar tarafından) bir bölüm, Luffy vs Doffy altı-yedi bölüm (muhtemelen Law vs Trebol'da içinde olacak). En az 10, en fazla 15 bölüme Doffy iner artık.

Luffy dof vs'sine 1 bölüm kaldı zoro'da pica'yı zorlanmadan yener luffy dof başlar. Trebol'ü kim alacak hala muamma :D

Sonunda Zoro vs.'si başlıyor be her bölümü Zoro vs.'sine az kaldı diye diye okudum sonunda geldi şimdi en büyük eziyet haftayı beklemek.
Bu arc bu şekilde biterse Gökyüzü Adası bölümleri kadar degersiz bir arc daha olucak benim için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık