Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 776: Kollezyumun Kahramanı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bulsa görse yapsa olayı olamaz. Eğer mutlak güç farkı olsa aralarında gider bulur ve öper ama yok olay bu.
Birde en başta elinden kaçırdı sonra yetmedi ortaya çıktı ama nafile 1080 yapıştırdı o kadarcık elindeki fırsatları kullanırdı mutlak güçlü bir adam ama Zoro da yok öyle bi güç.
Ha Zoro öpecek mi hemde.

Sanjiyi bende savundum, savunulur reis ama alamaz o Vergoyu, belki o vücud değiştirme olayları olmasa zarar görmez ve bacağı çatlamazdı ama bence kapışır ve yenilir.
K.haki eksikliği ile alakalı bulamaması. K.haki ile ölçülmez ki mutlak fark. Eğer gemide kapışsalar ne olurdu tahminini söyle? Bence Zoro o koca kılıcının üstüne oturtur Pica'yı. Mutlak bir fark var aralarında. Pica en fazla Zoro'yu yorar bıktırır beden bulamamadan ötürü Zoro da gider. Yoksa taşlar vura vura veya kılıç düellosunda Zoro'yu indirme ihtimalini dahi görmüyorum.

K.haki ile alakalı deildir olay Luffy,Chinjao bile boşa saldırı sallıyor Zoro uyarıyor boşa ugraşmayın diye.Mantıken K.haki ile dibindeki adam bulabilmesi lazım ta yattıgı yerden nerdeki Caribou'yu seziyor başka sebebi vardır.Bana K.haki eksikligi hiç mantıklı değil.

K.haki eksikliği ile alakalı bulamaması. K.haki ile ölçülmez ki mutlak fark. Eğer gemide kapışsalar ne olurdu tahminini söyle? Bence Zoro o koca kılıcının üstüne oturtur Pica'yı. Mutlak bir fark var aralarında. Pica en fazla Zoro'yu yorar bıktırır beden bulamamadan ötürü Zoro da gider. Yoksa taşlar vura vura veya kılıç düellosunda Zoro'yu indirme ihtimalini dahi görmüyorum.
bak işte bu kelimeyi bile kullanarak aralarında mutlak güç olmadığını kanıtlamış niteliğindesin.
Şartlara veya mekana bağlı değildir ezebildiğin bir rakip.
Lawı koy bakalım karşısına fark edermi hava su toprak yada taş:D

bak işte bu kelimeyi bile kullanarak aralarında mutlak güç olmadığını kanıtlamış niteliğindesin.
Şartlara veya mekana bağlı değildir ezebildiğin bir rakip.
Lawı koy bakalım karşısına fark edermi hava su toprak yada taş:D
Jozuyu koy karşısına berabere kalırlar.(Jozunun k.hakisi zayıf olarak görüyorum)
Yani fark ediyor :good:

Jozuyu kimin karşısına koyayım Picanın mı?
Bacaktan yakaladığı bi o duvara bi bu duvara. Jozu nere Pica nere, olmadı Marcoyu koyam Picanın karşısına:D(yapmadıkları şey değildi zamanında)
Kişisel fikrinizdir saygı duyarım deyip, çekileyim
Adamı bulabilecek mi ki yakalayacak. Kıra kıra dolancak ortalıkta Jozu sonra geri çekilcek.Picanın gerçek bedenini bulacak k.hakin yoksa yada Picanın taş kütlesinin tamamen parçalayacak(bu bile bulmaya yetmeyebilir) gücün yoksa çaresiz kalırsın bu net bir şey.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık