Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 776: Kollezyumun Kahramanı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya o zaman neden savunuyorsun Reiper'ı.:D Ben adama soruyorum. Bu tarz şeyler onda da var. Onu överken bunu neden yeriyorsun. Sen hala daha bana kendince OP'da açık olarak bulduğun şeyleri söylüyorsun. Ben bunları söyleyenleri bir şey demiyorum.Ki o sayfada birçok kişi bazı kendince açıkları orda söylemişken ben sadece Reiper arkadaşımızınkini alıntılıyorum.
Ben ne savuncam onu adam avukat zaten :D Benim dediğim,canı sıkıldı mı atıyor oltayı en az 3 kişi geliyor :D Sonra toriko ile alakası olmayanları o konu da görüyorum ya da buralardan laf atmaya çalışmalar.Op den düzgün anlamaz,toriko dan hiç anlamaz ama öle değil böle değil.Sıktı bunlar senelerdir ciddi şekilde.2 laf atıldı mı önceden naruto,sonra bleach en son da torikoya taş atılmaya başlandı.Bu seriden kazancım yok ama mantıksal açıdan op yaklaşamaz torikoya.Konu farklı tabi.Demem onun canı sıkılıyor :D Sizde op den örnek verin.Ciddi şu sitede bazı şeyler baydı.Op yi kötüleyene op den örnek verin.O farklı mangalardan örnek verse bile.

Alpamis

Ben ne savuncam onu adam avukat zaten :D Benim dediğim,canı sıkıldı mı atıyor oltayı en az 3 kişi geliyor :D Sonra toriko ile alakası olmayanları o konu da görüyorum ya da buralardan laf atmaya çalışmalar.Op den düzgün anlamaz,toriko dan hiç anlamaz ama öle değil böle değil.Sıktı bunlar senelerdir ciddi şekilde.2 laf atıldı mı önceden naruto,sonra bleach en son da torikoya taş atılmaya başlandı.Bu seriden kazancım yok ama mantıksal açıdan op yaklaşamaz torikoya.Konu farklı tabi.Demem onun canı sıkılıyor :D Sizde op den örnek verin.Ciddi şu sitede bazı şeyler baydı.Op yi kötüleyene op den örnek verin.O farklı mangalardan örnek verse bile.
Dediğim sıkıntı belli:D Ben Dattebayo ve Reiper'ın en çokta Reiper'ın önerisi üzerine başladım seriye. Ve en sevdiğim serilerden biri oldu. Arkadaşlara önerdiğim seri içinde Toriko kesin oluyor. Ama taraflı yorumlar olunca bu işe gelemiyorum. :D

Oda mangasında kendi mangasından spoiler veriyor son zamanlarda sürekli.Eski bir mesele değil şimdi başladı dile getirmeyelim mi yani.Ne diyeyim başka bana göre normal karşılanmasında gariplik var bu durumun.Yüzeysel mi derin mi bilemem ama okurken rahatsız ettiği kesin.

Oda mangasında kendi mangasından spoiler veriyor son zamanlarda sürekli.Eski bir mesele değil şimdi başladı dile getirmeyelim mi yani.Ne diyeyim başka bana göre normal karşılanmasında gariplik var bu durumun.Yüzeysel mi derin mi bilemem ama okurken rahatsız ettiği kesin.
Ondan bahsetmiyorum. Sürekli o şekilde yazdığını falan da kastetmedim yanlış anlaşılmasın. Ama bir çok defa bleach konusundaki analizlerini severek okuduğum adama yakışmayacak yüzeysellikte eleştiriler yaptığını gördüm Op konularında.

Dediğim sıkıntı belli:D Ben Dattebayo ve Reiper'ın en çokta Reiper'ın önerisi üzerine başladım seriye. Ve en sevdiğim serilerden biri oldu. Arkadaşlara önerdiğim seri içinde Toriko kesin oluyor. Ama taraflı yorumlar olunca bu işe gelemiyorum. :D
Haklısın bende bu yüzden mesaj atım.Ama beni sıkan,okumamış kişinin ''aynen'' demesi ve konuya atlaması.Kim gereksizlik yapıyor özel mesaj at hallet.Ama kalkıp toriko konusunda saçma biçimde mesaj atmanında anlamı yok.

Alpamis

Haklısın bende bu yüzden mesaj atım.Ama beni sıkan,okumamış kişinin ''aynen'' demesi ve konuya atlaması.Kim gereksizlik yapıyor özel mesaj at hallet.Ama kalkıp toriko konusunda saçma biçimde mesaj atmanında anlamı yok.
O değilde 306'da kaldık.:S Sözlükten bakıpta mı okusak :D

Bölüm fena değildi, Franky bayıldı herhal.
Kyros beklentilerimi karşıladı fiziksel durumuna göre. Eğer bacağı vs olcaymış Diamante yalnızca ter atmasını sağlarmış izlenimi verdi. Ama Kyros'un Diamante'yi öldürmesini bekliyordum. Rebecca'da hala affetmem falan ayaklarında, affetsen ne affetmesen ne.

Anlamamış olabilirim, Kyros vs Diamante'nin kesin olarak bittiğinden emin miyiz? Son sayfada kılıcı kırılıp darbeyi alıyor ama sanki devam edecekmiş izlenimi de aldım ben.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık