Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 776: Kollezyumun Kahramanı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Toriko'da da hep mutlu son ama bunu tesadüfler zinciri sayesinde yaptıkları için normal bundan etkilenmeliyiz dahiyane falan demeliyiz. Şu çifte standartı bırakın be abicim vallahi övdüğünüz seriyi antipatikleştirmekten başka bir işe yaramıyor

Alpamis

Yahu 100 yıldır hiçbir yemekten etkilenmeyen adam Komatsu'nun yaptığı yemekten etkilenip yumuşuyor. Ki bunun gibi bir sürü şeyler var. Biz bunları sorgulamıyoruz. Reiper Toriko'nun bütün açıklarını kapatıyon. Ki bana göre açık olmasada senin OP'a bu tarz şeyler üzerinden sarıyorsun. AmaToriko'da da böyle bir sürü şey var.

Canavar herkesi yiyor. Sonradan canavar öldürlükten sonra yediği herkes meğersem sağmış. Bu arada sadece Komatsu'nun potansiyel olayı ne İchigo'da ne Naruto'da ne de Luffy'de yok. :D Bunları da yaz bence.

Sai,Barto ve son olarak Kyros. Adamlar resmen ani güç artışlarıyla indirdiler rakiplerini. Hani Luffy için "ana karakter torpili" veya "iman power" gibi laflar ediliyordu ya,aynı şeyleri diğer karakterler de yapabiliyormuş gördüğümüz gibi. :/

Op'de duygular cidden önemli.Karakterlerin güçleri direkt olarak ruhlarından geliyor zaten.(Haki,Zoro'nun ruh ilüzyonları vs...) Öyleyse ruh konusunda da zirvelerden birisi olan Luffy için bu son derece normal deyip oyunuma döneyim tekrardan. :cool:

Yahu 100 yıldır hiçbir yemekten etkilenmeyen adam Komatsu'nun yaptığı yemekten etkilenip yumuşuyor. Ki bunun gibi bir sürü şeyler var. Biz bunları sorgulamıyoruz. Reiper Toriko'nun bütün açıklarını kapatıyon. Ki bana göre açık olmasada senin OP'a bu tarz şeyler üzerinden sarıyorsun. AmaToriko'da da böyle bir sürü şey var.

Canavar herkesi yiyor. Sonradan canavar öldürlükten sonra yediği herkes meğersem sağmış. Bu arada sadece Komatsu'nun potansiyel olayı ne İchigo'da ne Naruto'da ne de Luffy'de yok. :D Bunları da yaz bence.
Konu hakkında her şeyi yanlış anlamışsın.Bunlar Mahirin yanında okunacak mesajlar değil kusura bakma.Önce madem toriko yu anla sonra çamur ataraktan karşılık ver.Amacım op yi yerip toriko yu göğe çıkarmak değil de,madem örnek vereceksin düzgün ver.

Alpamis

Konu hakkında her şeyi yanlış anlamışsın.Bunlar Mahirin yanında okunacak mesajlar değil kusura bakma.Önce madem toriko yu anla sonra çamur ataraktan karşılık ver.Amacım op yi yerip toriko yu göğe çıkarmak değil de,madem örnek vereceksin düzgün ver.
Neresinde yanlışlık var bahseder misin ? Toriko'yu yermeye çalışmıyorum. Çok sevdiğim bir seri. Zaten orda da bahsettim. Bunlar bana göre yerilecek şeyler değil. Arkadaşın yerdiği tarzda şeylerin hepsi Toriko'da da var. Ben iki taraflı konuşmasını isterim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık