Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 776: Kollezyumun Kahramanı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim gördüğüm diamante zoro karşısında olsaydı herhalde çoktan ortadan ikiye yarilmisti. Diamante bana çöp gibi geldi nedense

Anlamamış olabilirim, Kyros vs Diamante'nin kesin olarak bittiğinden emin miyiz? Son sayfada kılıcı kırılıp darbeyi alıyor ama sanki devam edecekmiş izlenimi de aldım ben.
Bitmedi daha haftaya 4-5 sayfa daha cizer biter.Diamante Rebeccaya saldirir.Kyros keser son.Kalan sayfalarda Zoro vs Picaya gecer.O vsde bitmez ertesi haftaya sarkar.

Roronoa Zoro

Diamante aralarında en güçsüzü bence. Kyros bile tek bacaklı, birçok yerinden yara almış, sabit olmayan bir zeminde, sağlam bacağına da kurşun yemiş halde yenecek bu adamı (Daha tam bitmedi gibi vs.). Zaten yeteneği de poktan. En iyi özelliği tekkai misali vücudunu sertleştirebilmesi. Gerisi düşük seviye saldırılardan oluşuyor. Yok tokmak yapar da vurur, yok kılıcını dalgalandırır, yok gökyüzüne konfeti atar (Usopp Vol. 2).. Bunlar ne la ? :( Diamante tam bir hayal kırıklığı benim için. Bir de kendine kılıç ustası demez mi ? :artiz:

Not: Zoro 2 haftadan evvel gelmez bence. Beklentiyi yüksek tutmayın, hayal kırıklığı yaşamayın. Ama gelirse de ne ala.

Haftaya büyük ihtimalle fabrikanın yıkılısını ve cücelerin kurtulusunu okuyacağız
Böyle şeyler yazma düşüncesi bile korkunç :artiz:

Haftaya ilk 10 sayfa Pica teklenir sonra Kyros gözükür ibreti aleme ders olsun diye kafasını kesmeye giderken Cp0 çıkar meydana :good:
Mangaka Zoro için boşunua Pica karşısında ısınıyor demedi.
[/

Diamante'nin meyvesi bence baya iyi adam dünyayı iç cebine sığdırır. Ama tek bacaklı Kyros'a saydığın handikaplara rağmen vs uzamazsa tek yemesi. Dayanıksızlıktan ölcek serideki en dayanıksız karakterdir. Eğer teke giderse vs sürmezse Shin Sekai de böyle dayanıklılığı düşük karakterlere yer yok. Ayrıca bu Dofi tayfasıda hiç yenilmemiş herhalde sanki mangada öyle bir şey diyordu.

Diamante aralarında en güçsüzü bence. Kyros bile tek bacaklı, birçok yerinden yara almış, sabit olmayan bir zeminde, sağlam bacağına da kurşun yemiş halde yenecek bu adamı (Daha tam bitmedi gibi vs.). Zaten yeteneği de poktan. En iyi özelliği tekkai misali vücudunu sertleştirebilmesi. Gerisi düşük seviye saldırılardan oluşuyor. Yok tokmak yapar da vurur, yok kılıcını dalgalandırır, yok gökyüzüne konfeti atar (Usopp Vol. 2).. Bunlar ne la ? :( Diamante tam bir hayal kırıklığı benim için. Bir de kendine kılıç ustası demez mi ? :artiz:

Not: Zoro 2 haftadan evvel gelmez bence. Beklentiyi yüksek tutmayın, hayal kırıklığı yaşamayın. Ama gelirse de ne ala.
bedenini sertleştirme gibi bir yeteneği yok sadece çelikten bir pelerini var gücü sayesinde normal pelerin gibi geziyor darbe geldiği sırada normal çelik pelerine dönüyor.

Bölüm güzeldi. Kyros çok acıklı bir geçmişe sahip gerçekten ve adına yaraşır şekilde dövüştü intikamını da aldı sayılır. (Gelecek bölümde diamente'yi öldürecek son hamlesini yapacağını düşündüğüm için henüz intikamın gerçekleştiğini sanmıyorum.)

Önceki sayfalara baktım da dövüşlerin tatmin etmediği ve Cp0 ile bir dövüşün gerçekleşebileceği söylenmiş. Bence böyle bir ihtimal yok çünkü olası bir savaşta onlarla kim dövüşecek? Luffy Doflamingo'yla savastiktan sonra pert olacaktır. Franky zaten pert. Zoro daha dövüşünü bitirmedi hadi o hala savaşacak durumda olsa zoro ve robin dışında savaşacak kimse yok ki robin de cp0 ile denk dövüşebilir mi orası meçhul.

Ha ne olur cüce prenses meyvesini kullanarak bizimkileri iyileştirir. Ama o zaman da arc iyice uzar. Şahsen böyle olmasını hiç istemem. Dövüşler bittikten sonra hemen adadan çıkıp Sanji'lerin yanına gitmeleri çok daha iyi olur.

Edit: bu arada anket neden açılmamış.:confused:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık