Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 776: Kollezyumun Kahramanı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hacı ben yener-yenmezinde değilim olayın aslında. Sadece bu denklemi yaparak, normal şartlarda bizim tayfanın çok daha fazla zorlanacağını ifade etmek istiyorum.

Ama kim ne derse desin Sanji, Nami, Brook, Chopper'ın Kyros, Hakuba, Barto ve Sai'nin yerini tutabileceğini söyleyen, işkembe-i kübradan atıyor demektir :)

.
Robin de yönetici indirmedi bu arada onu da katarsak Sanji kyrosu Robin Hakubayı dengeler.Bartoya Brook+ nami desek. Chopper Saiyi.. evet haklısın Robini katsak da olmuyor :D

Adamların kesişleri bile benzer.

---
Sai sağlam adam monster trio harici alacak yok bizim tayfadan.Dofta ise Vergo alır anca bir de Pica.

Luffy-Dof
Law-Trebol
Zoro-Pica
Sanji- Diamante
Brook- Lao G
Baby-5- Sanji büyüleyecekti
Senor-Franky zaten
Robin- Gladius
Sugar-Usopp
Dellinger-Chopper
Barto(tayfadan sayılır)- Machvise+Buffalo
Nami-Jora

Gayette gideri var tayfanın işte. Nami biraz ezik kalıyor ama olsun. Öyle dışarıdan yardım almasalar da olurdu açıkçası

ek olarak @Jenque sana hayal dünyanda başarılar kardeşim.
Doflamingonun tayfası Yonko alır diyen yok. Konuya geliyorsun abartıp milletle dalga geçtiğini sanıp mesaj atıyorsun sevinip ayrılıyorsun. Bir tartışmaya gir kanıtla bakalım neyin nasıl olacağını bizde seni ciddiye alalım.

Lawı da tayfaya eklemişsin hayırlı olsun ne diyelim.

Hacı ben yener-yenmezinde değilim olayın aslında. Sadece bu denklemi yaparak, normal şartlarda bizim tayfanın çok daha fazla zorlanacağını ifade etmek istiyorum.

Ama kim ne derse desin Sanji, Nami, Brook, Chopper'ın Kyros, Hakuba, Barto ve Sai'nin yerini tutabileceğini söyleyen, işkembe-i kübradan atıyor demektir :)

.
Belki yerini tutmaz ama hakuba sai barto tek darbede yıkıyorlar he nolur brook bir vuruşta değil 3 vuruşta yener ama yerler yani Dofilamingo'nun yöneticileri.

Roronoa Zoro

Belki yerini tutmaz ama hakuba sai barto tek darbede yıkıyorlar he nolur brook bir vuruşta değil 3 vuruşta yener ama yerler yani Dofilamingo'nun yöneticileri.
Tamam işte Hakuba, Barto ve Sai tek vuruşta indiriyor, Brook 3 vuruşta indiriyorsa diğerlerinin yerini tutmamış oluyor :)

Anladım demek istediğini kardeşim :) Zorlanarak da olsa alırlar diyorsun ama kafamda hiç tartmadım ben ne olur diye. Zorlanarak alabilirler tabi ki, olabilir.

Her dövüşün sonunda rakibi tek hamlede saf dışı bırakırsın.O attığın sadece son vuruştur.Bu söylediğim ile tek atmak arasında dağlar kadar fark var.Tek atmak dediğin Hakuba - Dellinger gibidir,onların arasında da ne kadar güç farkı olduğu ortada.Lütfen bunun ayrımını yapalım.

Hakuba ile de Brook karşılaştırdınız ya ben ne diyeyim. :) Hakuba bütün kemiklerini kırar ondan sonra Brooku düzeltmek için günlerce inek sağarlar. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık