Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 773 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yami

Bartonun uzuvlarına yaptığı bariyer saldırıları Logia bedenleri için birebir. Acayip yetenek arkadaş.
Uzuvlara yayma olayı işin rengini değiştirdi.

Barto'nun yaptıkları cidden küçümsenecek şeyler değil. Adam Robin-sempai sine bir şey olmasın diye saldırılara kafa atıyor, Luffy-sempai sinin merdivenlerden çıkması içim bombalara kafa atıyor. Bunlardan sonra, kalkıp Gladius'u mıhlıyor. Meyvesinin sadece defans özelliğinin olmadığını da görmüş olduk. Son sahnede de bayağı bir karizma çıkmış, horoz-kun.
Robin'in bu kadar etkili olacağını düşünmemiştim, bu ark başladığında ama yanıldığımı görmek beni sevindirdi. Kendisini iyi geliştirmiş, lanet Cavendish'in kılıcıyla elinin kesilmesi de geri adım attırmadı kendisine ve son sahnede Diamante'nin kılıcını da kontrol edip, Rebecca'ya gelmeden yönünü değiştirdi.

Alpamis

Hakuba nasıl yakalandı Robin'e yahu ? Bu adam hız sıralamasında 2. liğe oynayan biriydi.:D

Cavendish için Brook ayarı diyordum şimdi Hakuba bu hallere düşünce Brook bile fazla kaldı gibi. Herkesin beklentisi vardı 280 milyon ödüllü vs. ama tırt çıktı.
Ben onu Cavendish'in kontrolü ele almaya çalışmasına bağlıyorum. Hızı biraz düşmüş olabilir. Tabi benimki bayağı zorlama oluyor ama. Bunun etkisi olabilir.

Bir de aklıma takıldı. Luffy, Ace ve Garp da yani 3 D. de de uyku hastalığı var. Cavendish D. çıkmasın?
Caven D. İsh

Barto'nun yaptıkları cidden küçümsenecek şeyler değil. Adam Robin-sempai sine bir şey olmasın diye saldırılara kafa atıyor, Luffy-sempai sinin merdivenlerden çıkması içim bombalara kafa atıyor. Bunlardan sonra, kalkıp Gladius'u mıhlıyor. Meyvesinin sadece defans özelliğinin olmadığını da görmüş olduk. Son sahnede de bayağı bir karizma çıkmış, horoz-kun.
Robin'in bu kadar etkili olacağını düşünmemiştim, bu ark başladığında ama yanıldığımı görmek beni sevindirdi. Kendisini iyi geliştirmiş, lanet Cavendish'in kılıcıyla elinin kesilmesi de geri adım attırmadı kendisine ve son sahnede Diamante'nin kılıcını da kontrol edip, Rebecca'ya gelmeden yönünü değiştirdi.
Cavendish kendi elini kesiyor orda daha dogrusu yarisi hakubada oldugu icin bilincli tarafiyla kilici tutuyor robine saldirmamak icin. Dikkat edersen kilic titriyor orda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık