Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 773 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Robin-Chwan :utan: Kadın her yere yetişiyor. Kendisini çok geliştirmiş. Kenbushoku çıkabileceğini düşünüyorum Robin'de.
Bu arada Bartolomeo tayfaya gelmezse Oda çok küfür yer :D

Barto'nun bariyer kralın yumruğuna dayanacak kadar sağlam bir şey. Bu kadar sağlam bir maddeyi uzuvlarına sarıp yumruk atması çok iyi. Jozu'dan sonra doğal b.haki koka sahibi bir karakter daha çıktı resmen.

One Piece açlığımdan mı yoksa bölümün gerçekten güzel olduğundan mı bilemedim çok hoşuma gitti lan bu bölüm. Bir an önce çıkmasını istiyorum da adam akıllı muhabbetleri okuyup biraz gülüp/eğlenip gaza gelelim.

Robin'in Hakuba'yı durduması çok iyiydi Robin ezikçilere güzel oldu üstüne gidip Diamante'nin saldırısını püskürttü. Hakiyle daha da güçleneceğini düşünüyorum. Horoz-kun tayfaya girse on numara olur ama bence girmeyecek gibi geliyor.İnşallah yanılırım.

Her ne kadar okuyamasam da sayıyı çok beğendim. Resimler bile beni heyecanlandırdı. Robin'i tahmin etmiştim Kyros'un oraya gittiğini. Rebecca'yı götürsün de Robin Kyros dağıtsın Diamente'yi. Barto'da ne çaktı öyle Gladius'a. İşi bitti bomba adamın.
Cavandish'de Hakubayla birleşince Ceaser'a benzemiş.

Silver D Wolf

Valla barto efsane oldu bu bölümde :) hakubanında cok çabuk yakalandıgını robin sayesinde görduk o kadarda guclu degilmis hakuba ama yine söylüyorum bu bolum bartonun yukseldigi bolum oldu hatta gladiusa vurdugu sahnede aklima wb gelmedi dersem yalan olur :)

Hakuba'nın yakalanması güçsüz olduğu anlamına gelmezki. Birincisi Robin'in gücü yakalamaya çok uygun, ikincisi Hakuna düz duvara tırmanıyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık