Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 773 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Robin heryere yetişiyor :) Hakubayı durduruyor . Sonra rebacayı kurtarıyor felan.. Gözlem hakisi var gibi tayfanın güçsüzlerinden böyle şeyler beklemiyordum ben daha :D oda şaşırttı beni

Dofun tayfası da pert çıktı bunlarla beyazsakal korsanlarını dövüştüren vardı :D nerde onlar

Robin heryere yetişiyor :) Hakubayı durduruyor . Sonra rebacayı kurtarıyor felan.. Gözlem hakisi var gibi tayfanın güçsüzlerinden böyle şeyler beklemiyordum ben daha :D oda şaşırttı beni

Dofun tayfası da pert çıktı bunlarla beyazsakal korsanlarını dövüştüren vardı :D nerde onlar
Dof'un tayfası pert çıkmadı. Genel mantık bölüm bossu ve adamları en güçlü olmalı, karşısında sadece bizim tayfa durmalı gibi bir mantık var. Yapılması gereken yorum: Dof'un tayfasınının karşısına çıkanlar güçlüydü. Evet bu arcta sadece Dof tayfası ve Hasır Şapkalar yoktu. Birde bunların haricinde diğer güçlü korsanlar vardı.

Sürekli adadaki herkes havalara ucurulurken tayfa cok ezikleniyordu ama sonunda diger karekterlerin hepsinin olayı bitti sıra bizim tayfaya geldi.Hep dedigim gibi fena patlama yapıcak tayfa bu yıl onların yılı görelim artık ne kadar geliştiklerini.
Barto zaten cıktığı bölüm fan'ı olmuştum işallah Law gelmez Barto gelir seriye renk katar.

Dof'un tayfası pert çıkmadı. Genel mantık bölüm bossu ve adamları en güçlü olmalı, karşısında sadece bizim tayfa durmalı gibi bir mantık var. Yapılması gereken yorum: Dof'un tayfasınının karşısına çıkanlar güçlüydü. Evet bu arcta sadece Dof tayfası ve Hasır Şapkalar yoktu. Birde bunların haricinde diğer güçlü korsanlar vardı.
Zaten sıfır demedim ben bunlara :) beyazsakal korsanlarıla karşılaştırmalarına ithafen .

Yami

Bartonun meyvesi çok sağlam. Vücudun uzuvlarına dağıtılabiliyor sanırım. Saldırırken savunmayıda verebilen özelliği var. :)
Harika bir yetenek. O yetenekle garpın attığı güllelerden , denizci toplarından çok rahat kurtululabilir. Valla harika yetenek.
Gemiyi bariyere al kurtul. Saldırı bakımından da süper. Logialara karşı nasıl acaba ?

arkadaş barto gelsin tayfaya,canavar gibi adam.gladiusun saldırıyı almasına rağmen indirdi.bide bu sahne,sanırsın wb nin sahnesi :rolleyes:

Bölüme kötü diyen kimdi? Barto gibi biri çıkmaz. Meyvesi mükemmel, öyle zıplayıp vurduğu sahne Ace öldüğünde WB'nin Akainu' ya vuruşunu hatırlattı nedense. :D

Robin desen harika bir şey, tayfanın jokeri oldu. Nerede eksik var oraya koşuyor.

Son olarak Cavendish ve Hakuba'nın aynı anda var olabildiğini düşününce Hakuba gözüme kontrol edilebilir bir güç olarak gözüktü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık