Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 773 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Robin ne yaptı la Hakubaya ayar verdi bildiğin :/
O kadar abartılacak bir tarafı yokmuş gözle takip edilebiliyor öğrenmiş olduk.

Edit:pica olayı yalan oldu :/
Edit:Barto fena geçirdi fiziksel gücü hiç fena değil açıkçası.

Barto elini bariyerle falan kaplıyor sanırırım ben bu kadar kullanışlı olduğunu sanmıyordum meyvenin baya iyi. bu arada robin neler yapıyor ya.

Helal sana Barto Reyiz adam robin icin kendini feda ediyor. Siper ediyor. Gecen bolum hakuba icin ne dendiyse bu bolumde 10 katı bartoya denmeli. O patlamadan kurtuluyor ve gladiusa cakiyor gladius perte cikiyor. Ben bu adamı ayakta alkışlarım. Hele o vururkenki hali ve sacları 10 numara cizmis Oda. Bu adam tayfaya gelsin artık. Ayrıca gladiusu indirdikten sonra zarar gormus Barto ama oyle olumcul falan degil. O patlamadan cizik almadan kurtulmak imkansiz zaten. Cok saglam cok bu adam. Ayrıca Hakuba Bartonun bariyeri asamiyor.

Benim dikkatimi ceken sey su.
Robin gozle gurulemeyecek kadar hizli olan Hakuba yi havada nasil tutuyor boyle. Insan Acaba diyor. Gozlem hakisi mi acti robinde

Robin yine yaptı yapacağını :) Yukarı çıkacağını önceden demiştim tahmin ediyordum. Geçen haftalarda o çok hızlı denilen Hakuba'nın saldırısı gelirkende yakaladı. Barto çok büyük yigitlik yapmış helal olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık