Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 759: Gizli Plan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

He ya zaten bi bizimkiler gelişsin onlar yerinde saysın
Bak iki yılda bizimkiler eğitim peşindeyken onlar en kötü jenerasyon olmanın hakkını veriyordu.
Law bak diğerlerini sen tahmin et :/ Kid Hawkins Drake kesinlikle bu adamlar üst lig oyuncusu.
La şimdi ben 4 diyorumda 6'da olabilir Kidlerde Kaidoya dalmayı düşünüyorsa.
Ama bu adamın Marcosu Jozusu yani 6 dahi olsa içlerinden 1-2 onlara karşı mücadele etmeli çok zor olacak bu Yonkou olayı kaptan + ilk 3 adamını bakalım nasıl eşleştirecek Oda:D
Kid bence balon olabilir = Sıradan vatandaşları öldürüp ödülünü artırıyor, ödüle çok önem veren bir Shiki yeni jenerasyon ( Bakıyoruzki Roger ile Shiki arasındaki fark, Kid ile Luffy arasında olacak ) , Roger , Wb denk adamlarsa Luffy ve Law öyle devam edebilir

X-Drake yonkou nun adamı şuan, bununda açıkçası pek etki yaratacağını sanmıyorum Luffy nin yanında ( Belki bir planı olabilir )

Apoo ve Hawkins ortalamadır, diğerleri zaten bonbon sayma bile onları

Yeni jenerasyonun en tehlikeli grubuna bak hele, karışmadığı olaylar kalmamış, öldürmedikleri sivil kalmamış belliki tehditleri anca o kadar olabiliyor ( Bizim Luffy nin olaylar saklanmasına rağmen nerelerdeydi iki yıl evvel , peh )

Bu arada ben ''kuş kafesinin'' başka amaçlara hizmet ettiğini düşünüyorum. Dof yenilip o kafes açıldığında kafesin dışında bekleyenleri görünce kurşun yemişe dönebiliriz :D

Yonkou'ya zarar verebilecek kişi sayısı 2 kişi kanımca onların zarar vermeside g3 ile.(Luffy ve Kid)
Diğerlerinin saldırısında biraz gıdıklanır.

Kaido full armament yapsa Red Hawk bile işlemez bırak Apoo'yu Hawkins'i.

Başta Doffy Luffynin suratına geçirdi yumruğu Kaç metre sürüklendi duvara çarpıp durabildi.
Şimdi Luffy Red hawkı geçirdi Luffynın en güçlü sadırılarından biriydi Ama Doffy milim geriye gitmedi.
Doffy nin Fiziksel gücüde baya etkileyici.
Atar yaptı Hava bastı racon kesti istifini bozmadı. gibi şeylerle hala "güçlü olmasa bunu yapabilirmiydi" diyenler var. Seride bunları yapmayan karaktermi kaldı :)

Bellamyi tayfanin adami saymak sacma olur seviyesi belli zaten gerek yok.tayfaya lazim olan defansif yonu olan kisi olmali buda bartelemeo olmali....

Kid bence balon olabilir = Sıradan vatandaşları öldürüp ödülünü artırıyor, ödüle çok önem veren bir Shiki yeni jenerasyon ( Bakıyoruzki Roger ile Shiki arasındaki fark, Kid ile Luffy arasında olacak ) , Roger , Wb denk adamlarsa Luffy ve Law öyle devam edebilir

X-Drake yonkou nun adamı şuan, bununda açıkçası pek etki yaratacağını sanmıyorum Luffy nin yanında ( Belki bir planı olabilir )

Apoo ve Hawkins ortalamadır, diğerleri zaten bonbon sayma bile onları

Yeni jenerasyonun en tehlikeli grubuna bak hele, karışmadığı olaylar kalmamış, öldürmedikleri sivil kalmamış belliki tehditleri anca o kadar olabiliyor ( Bizim Luffy nin olaylar saklanmasına rağmen nerelerdeydi iki yıl evvel , peh )
He ya onun içindirki katilin emrine süpernova vermiş veya ona kol bıraktırmış yeni dünyada. Veya her zaman okuyucuya onun farklı olduğu hissini boşuna verdi tabii meyve şuanlık kötü görünüyor ya balon. Lastik kral olacak siz hala bıçak derdindesiniz:D
Hawkins'in meyve çok güzel + hakkında başka hiç bir şey bilmiyoruz ama buda ortalama oluyor niye? Çünkü sakin adam kendini hep geri planda tutuyor diye.
Drake ise tamamen kapalı kutu adam denizcilerden ayrılacak ama yonkou kapısında kendine aş arıyacak ve bizde bunu yiyecez:D Bide bu Kaido tesadife bak Law'ın hedefi de bu bence acaba olmalı aklımızda bu ikili için?
Apo ya ne diyim sen ipini çekmişsin daha ne yaptıysa demekki olacakları görebiliyoruz.

Law Hakisiz vurursa Logialara birşey yapamaz demiştim ben eğer beni kastediyorsan..Yapamazda hakisiz meyvesi etksisiz kalıyor...
Yok hocam estafurullah doğrudur ama belki room içinde de normal kesme değilde hakili de kesebiliyordur veya normal hakisi de güçlüdür demek istedim ben sizin mesajınızı görmemiştim bile :) Law güçlü karakter ve punk hazardda acaip karizmaydı..

Roronoa Zoro

He ya onun içindirki katilin emrine süpernova vermiş veya ona kol bıraktırmış yeni dünyada. Veya her zaman okuyucuya onun farklı olduğu hissini boşuna verdi tabii meyve şuanlık kötü görünüyor ya balon. Lastik kral olacak siz hala bıçak derdindesiniz:D
Hawkins'in meyve çok güzel + hakkında başka hiç bir şey bilmiyoruz ama buda ortalama oluyor niye? Çünkü sakin adam kendini hep geri planda tutuyor diye.
Drake ise tamamen kapalı kutu adam denizcilerden ayrılacak ama yonkou kapısında kendine aş arıyacak ve bizde bunu yiyecez:D Bide bu Kaido tesadife bak Law'ın hedefi de bu bence acaba olmalı aklımızda bu ikili için?
Apo ya ne diyim sen ipini çekmişsin daha ne yaptıysa demekki olacakları görebiliyoruz.
Law ın hedefi yalandı ya, Corozon değil miydi o yıllardır :D

Dof'un sümük elemanda pert olduğuna göre Doflamingo 2v1 hiç bir şey yapamaz Luffy ve law karşısında . Topa çevirirler adamı öyle !!..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık