Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 759: Gizli Plan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Düşünüyorum Beyazsakal Red Hawk yese ne olurdu diye pek birşey olmazdı açıkçası bütün süpernovalar birleşse bu güçleriyle Yonkou yeneceklerini pek sanmıyorum.

Beyazsakal yarı ölü halde Teach'i devirdi tayfası girmese öldürecekti sapa sağlam bir Yonkou'yu siz düşünün.Zaten Hawkins'ten aşağısı zarar bile veremez.

Yok abi Yonkoular fazla gelir.Kizaru bile haşat etmişti Süpernovaları.Yonkouları küçümsemeyin.Tek vuruşta öteki tarafa götürebilecek karakterlerden bahsediyoruz.Tahminimce Yonkou ile çarpışırken ölen Süpernovalarda olacak.
Usta şimdi 4 süpernovada yetmiyecekse işimiz var yetsin 4 tane yahu.
Luffy Law Kid Hawkins yetmesi lazım, Luffy ve Law Dofa fazla geliyor yanlarına başta Kid olmak üzere 2 süpervova eklersek olur bu iş olur:D Ölsünler zaten herkes Law değil yandaş olacak:D

Roronoa Zoro

Diğer süpernovalardan bir cacık olmaz, onlar anca yonkou kaptanlarıyla dövüşürler benden söylemesi, kaçamak kaçamak gemi yoketsin onlar

Bölüm çok güzeldi. Ama tahminim bu vs. ler bittiğinde luffy kazanacak ama kan revan içinde kalacak gibi çünkü adam çok güçlü. Bu arada Trebol logia ise law bişey yapamaz gibi yorumları anlayamıyorum çünkü ceasar ki bildiğin ağır logia adam bile law a benden cok daha guclu oldugun için kalbini istemek durumundayım gibi bişey söylemişti, logialara etkisi olmasa lawın boyle bisey olmaz. Adam her türlü etkili her türlü karizma ki bana göre luffy'den sonra en güçlü supernova kendisi :) kid demeyin nolur :D

Unknown

Bölüm çok güzeldi. Ama tahminim bu vs. ler bittiğinde luffy kazanacak ama kan revan içinde kalacak gibi çünkü adam çok güçlü. Bu arada Trebol logia ise law bişey yapamaz gibi yorumları anlayamıyorum çünkü ceasar ki bildiğin ağır logia adam bile law a benden cok daha guclu oldugun için kalbini istemek durumundayım gibi bişey söylemişti, logialara etkisi olmasa lawın boyle bisey olmaz. Adam her türlü etkili her türlü karizma ki bana göre luffy'den sonra en güçlü supernova kendisi :) kid demeyin nolur :D
Law Hakisiz vurursa Logialara birşey yapamaz demiştim ben eğer beni kastediyorsan..Yapamazda hakisiz meyvesi etksisiz kalıyor...

Diğer süpernovalardan bir cacık olmaz, onlar anca yonkou kaptanlarıyla dövüşürler benden söylemesi, kaçamak kaçamak gemi yoketsin onlar
He ya zaten bi bizimkiler gelişsin onlar yerinde saysın
Bak iki yılda bizimkiler eğitim peşindeyken onlar en kötü jenerasyon olmanın hakkını veriyordu.
Law bak diğerlerini sen tahmin et :/ Kid Hawkins Drake kesinlikle bu adamlar üst lig oyuncusu.
La şimdi ben 4 diyorumda 6'da olabilir Kidlerde Kaidoya dalmayı düşünüyorsa.
Ama bu adamın Marcosu Jozusu yani 6 dahi olsa içlerinden 1-2 onlara karşı mücadele etmeli çok zor olacak bu Yonkou olayı kaptan + ilk 3 adamını bakalım nasıl eşleştirecek Oda:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık