Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 759: Gizli Plan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O değilde Doflamingo aslında Red Hawkı görüyor :T
Saldırıdan kurtulabilir miş gibi . Böyle bir darbe yemezdi gerçekten üzücü :/
Her yorumuna koyacan dimi o resmi :D

Bu olaydan sonra Luffynin yeni bir tekniği olduğuna kesin gözüyle bakıyorum denebilir. Herkes biliyor ki Dof bu saldırıdan sonra hırpalanmışta olsa kalkacak ve en güçlü saldırısıydı Luffynin ve Dof savunma yapmamıştı Armament kullanmış bir Dofu bu saldırı ile yıkması imkansız gibi birşey bakalım ne çıkacak..

Law un tahtta ki görüntüsü de süper anime de güzel renklendirme bi de biraz yakın çekim olursa güzel duvar kağıdı olur :) law ne lufy nin yeteneklerinin nasıl kombinleneceği merak ediliyodu oda açıklığa kavuştu.

Bu işe yaramasında saten lufy den yeni bir güc bekleyenler var dof çok olmuştu ama sağlamına yediği iyi oldu sinirlensin biraz böle vs olmaz kızsın başında beri dof plan yapıyo daha olanını görmedim o kadar erkekliğin bir sonucudur böle yemesi en kötü jenerasyon boşuna denmiyo bu heriflere dalga geçiyodu ters taklaya geldi yazık :)

wholock

Bölüm harikaydı ama lütfen Bellamy tayfaya gelmesin, Barto gibi bir adam varken gelmesin lütfen :(
Ben Law'ın gelmesini isteyenlerdenim ya da Momonosuke'nin veya Violet'in de gelme ihtimali var. Ama Barto ne abi ya. Tamam seviyorum ben de ama aşırı abartıldı bu tayfaya gelirse ikide bir bunun heyecanlanmalarını falan izleriz sıkıcı olur. Senpai senpai diye dolanır tüm gün gemide. İkisi arasında Bellamy'i yeğlerim valla.

O değilde Doflamingo aslında Red Hawkı görüyor :T
Saldırıdan kurtulabilir miş gibi . Böyle bir darbe yemezdi gerçekten üzücü :/
Shanks gibi aşmış haki kullanıcıları dışında bu saldırıdan kaçabilmek çok zor.Odaklanmamışsın ve bir anda arkanda meyve gücüyle saldırıyı yapmış halde bitiyor.Bak saldırıya hazırlanırken de değil.Başkasına saldırır gözükürken tamamen fake atıyor.O şokta karşılamak herkes için zor.Bence kaidoyla nasıl dövüşeceklerini gösterdi mangaka.Şunu kaidou bile yer.Kaçamaz,gerçi zaten kaçmaz da karşılar genelde bu tarz karakterler.Tabii dof gibi olmaz gıdıklar orası ayrı.

Lan ne çaktı öyle:cool:
Ama bu durum olmasa ortada garip bi durum olurdu aslında. Luffy ve Lawla aynı anda baş edemez Dof, onun içindirki Trebolü oaraya koydu bir süre Lawı veya Luffy'i oyalayacak o esnada Dofta bire birde ikisinden birini baya yıpratıp sonra alayına dalacaktı ama trebol oyuna katılmayınca yedi mis gibi yumruğu:D Dof sinirinden dağa çıksa bile Trebol bi katkı sağlamazsa bu savaşa Dof daha çok dayak yer.

Tamam işte Luffy law yanlarına 1-2 süpernovada ekleyince yonkouda dayak yiyecek:a:

Lan ne çaktı öyle:cool:
Ama bu durum olmasa ortada garip bi durum olurdu aslında. Luffy ve Lawla aynı anda baş edemez Dof, onun içindirki Trebolü oaraya koydu bir süre Lawı veya Luffy'i oyalayacak o esnada Dofta bire birde ikisinden birini baya yıpratıp sonra alayına dalacaktı ama trebol oyuna katılmayınca yedi mis gibi yumruğu:D Dof sinirinden dağa çıksa bile Trebol bi katkı sağlamazsa bu savaşa Dof daha çok dayak yer.

Tamam işte Luffy law yanlarına 1-2 süpernovada ekleyince yonkouda dayak yiyecek:a:
Yok abi Yonkoular fazla gelir.Kizaru bile haşat etmişti Süpernovaları.Yonkouları küçümsemeyin.Tek vuruşta öteki tarafa götürebilecek karakterlerden bahsediyoruz.Tahminimce Yonkou ile çarpışırken ölen Süpernovalarda olacak.

Manga'nın başından beri herkese atar yapıp döven Doflamingo-sama.Yonkou'lar hariç herkesin korktuğu veya çekindiği Amirallerden 2 tanesini karşısına alan adamdır Doflamingo-sama.Aokiji'ye, Akainu'ya haber salın tehlike büyük dedirtebilen bir karakterdir Doflamingo-sama.
Bir tane Red Hawk yemiş çok mu ?
Atarlarıda Croc veya Mihawk gibi sözde değil reyizin.
Çok yada az önemli değil. Red hawk doffy'den kan aldırdı kan.!! ;)

Güzel bölümmüş ya Law ın gidip Mingonun oturduğu koltuğa oturması çok hoş olmuş cidden hoşuma gitti artık hareketli bölümlere geldik bakalım. Mingo iyi yedi ha Bellamy nın tayfaya gelmesini istemiyorum ya umarım öyle bir şey olmaz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık