Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 759: Gizli Plan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Trebol ile yerini değiştirdi değil mi ?

Bu saldırıyı yememek gerçekten zor.Yonkouya nasıl kafa tutacakları belli oldu artık.Takım çalışması güzel.Saldırıyı yedikten sonra ne kadar güçlü olursan ol etkileniyorsun.Garp bile ta ne zamanın yumruğunu yiyince etkilenmişti.

Şimdi Dof ile dalga geçilmeye başlanmış anladığım kadarıyla ama ne bekliyordunuz merak ediyorum.Yonkouya dalmayı planlayan 2 adam kombinasyonla Dofa vurabilsin bir zahmet ope ope gibi meyveyle.Dofu bırak trebolün bile bu kadar kolay yenildiğini sanmıyorum.Haftaya logia olduğu ortaya çıkar.Doflamingo da ikisini ayırıp teker teker halleder.Muhtemelen önce lawdan başlar çünkü trebol uzun dövüşte lawa eninde sonunda kaybeder.Bu arada ise Trebol luffyi oyalar diye tahmin ediyorum.

Ayrıca o koltukta yem gibi oturan Doflamingo yine kukla çıkarsa hiç şaşırtıcı olmaz.

Trebol ile yerini değiştirdi değil mi ?

Bu saldırıyı yememek gerçekten zor.Yonkouya nasıl kafa tutacakları belli oldu artık.Takım çalışması güzel.Saldırıyı yedikten sonra ne kadar güçlü olursan ol etkileniyorsun.Garp bile ta ne zamanın yumruğunu yiyince etkilenmişti.

Şimdi Dof ile dalga geçilmeye başlanmış anladığım kadarıyla ama ne bekliyordunuz merak ediyorum.Yonkouya dalmayı planlayan 2 adam kombinasyonla Dofa vurabilsin bir zahmet ope ope gibi meyveyle.Dofu bırak trebolün bile bu kadar kolay yenildiğini sanmıyorum.Haftaya logia olduğu ortaya çıkar.Doflamingo da ikisini ayırıp teker teker halleder.Muhtemelen önce lawdan başlar çünkü trebol uzun dövüşte lawa eninde sonunda kaybeder.Bu arada ise Trebol luffyi oyalar diye tahmin ediyorum.

Ayrıca o koltukta yem gibi oturan Doflamingo yine kukla çıkarsa hiç şaşırtıcı olmaz.
Kukla çıkması bence imkanısz diğer kuklalarda kan denen şeyden eser yoktu bunda gayet kan kustu.

trebol zaten logia kesinleşti bu
o koltukta oturan dofy nin ta kendisi law yerdegiştirince agzından kan geldi zaten kesin oldugu anlaşıldı

Çok iyi bir bölümdü, Doflamingo ile nasıl dövüşeceklerini merak ediyordum başından beri, Luffy, Law birlikte indirirler Doflamingo'yu.Benim asıl merak ettiğim Kaido'dan bu kadar korkuyorsa eğer Doflamingo, Luffy Kaido'ya karşı ne yapacak? ...

Mangaka luffyi şu an eski rakiplerine oranla çok daha az ezdirdi bence dressrosada.O yüzden yine eskisi gibi iman power olursa bu sefer law ile beraber yapacak bence bunu.Yine bu tarz kombinasyonla gelecek son darbe.Dezavantaj room ile kapatılacak kısaca.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık