Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 759: Gizli Plan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Düşündüğünün aksine WG ve Denizciler çok güçlü. 7 Shichi + 3 Amiral + Akainu + Kong + CP0 ve benzeri daha önce gösterilmemiş güçlü karakterler... Burada zayıf taraf Devrimciler oluyor. Düşün 12 yıl önce Dragon, Goa'yı kurtarmak için yeterli gücüm yok diyor, 12 yıl sonra bakıyoruz devrimcilerin 2. adamı amiral yenecek seviyede değil, mera mera yiyor anca denk dövüşebiliyor. Bence asıl fiyasko burada. Yani WG'yi devirmeyi amaçlayan Devrimcilerin 2 amirali tutacak adamının olmamasıdır fiyasko. Korsanlarsa zaten birlik içinde değiller, o açıdan güçlü organizasyonları yok. Yonkolar, denizciler duymasın diye bütün işlerini yer altından yürütüyor, düşün işte.

Bölüme az önce tekrar baktım da 1 vs 2 olmuş resmen, Trebol hiç müdahil olmamış. Gelecek bölüm temiz bir dayak görebiliriz.
Hocam haklısın. Böyle etraflıca düşünmedim. Devrimciler korsanlarla beraber değil ama Luffy ve muhtemel takipçileri Devrimcilerle beraber olacaktır. E tabii de bazı korsanlar da kendi yolunda. Fakat şu da var her durumda korsanlar da devrimciler de Dünya hükümeti ve Denizcilerin düşmanı. Birbirlerinin değil. Gizli ittifak sayabiliriz bunları. Devrimciler güçlüdür ama mutlak güç değiller sonuçta.

wholock

Doktor corazon doktor law. Law onun mirasını almıştır belki.
Yine de meyveyle ne alaka anlamadım.
Bir de Law'ın geçmişini ne ara gösterecekler ya vs'ler başladı geçmiş yok ortada. Heralde vs'lerin en heyecanlı yerinde başlarlar flashback'lere. İlk defa vs'den çok flashback bekliyorum.

Anket eklendi.

Law'a ne oldu da öldürme fikrinden vazgeçti. Köprüde öldürmek istediğini söylemiyor muydu?

Law'ın Trebol'da kullandığı tekniği daha önce görmemiştik sanırım. Ceyeran manyağı yaptı adamı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık