Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 759: Gizli Plan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümle ilgili yorumlarım;
Her ne kadar haz etmesemde bu kadar derin tespitler yapan bir kötünün düşeceği duruma içten içe üzülüyorum.

Adam olacak çocuk

Bu kombinasyonu sevdim :cool:

Kawaii :utan: :utan:

Sonuç: Bu sayıda baya iyiydi Oda-sensei böyle devam :good:

Trebol logia.Law ın yeteneği haki eklenecek yetenek değil.E nasıl kesti.Tamam keserde,trebol anında birleşir.Smoker'i kestiğini hatırlamıyorum.Bu yüzden direk kalbi aldı.Ya trebol ceryan alınca birleşemiyor,ya da anlık kesti zaman kazanmak için.Oraya fena takıldım şindik.

Hakiyle kesseydi kan gelmezmiydi sence ? :/
Hakiyle kesince de bölünür.Room içinde kesiyorsa eğer bölünür.Adamın yeteneği bu çünkü.Haki var yok farketmiyor.Kan çıkması için roomu kapatıp haki yüklü kılıçla kesmesi lazım.O zaman da bölebilirse Trebol ölür.Ama şimdi room içinde kestiği için birleşecek büyük ihtimal.Ha mangaka zart zurt bahaneler uydurup Trebol'ün işi bitti derse küfür yer.2 sn'de aradan çıkarılır mı la koca üst yönetici.

Kişisel fikrim Dof ve Trebol güzel bir geri dönüş yapacak.O ikisi de güzel kombinler yapabilir baktığınızda.

Dof darbe almışken senyor sümüğün boş boş durması şaçma olacağından Law'da onu kesti yalandan birleşir bir iki saniyede ama Law'a karşı ne yapabilecek hiç bilmiyorum Law'ın bunu indirmeside uzun sürer gibi kalbini alamazsa

Kimse kusura bakamsın 2 vs 1 olmayacak.Şu zaman kadar Luffy nin dövüşlerine kimse karışmadı bundan sonrada karışmaz.Herkes Dof çok güçlü vs diyorda çogu kimse Luffy çok fazla güçlenmiş seceneğini göz ardı etmiyor.Luffy Dof'un agzına agzına vuracak ve Luffy nin gerçek gücünü, ilerleyişini görecez.
2vs1 yaptilar zaten trebol olaya karışmadı. Boylede devam eder luffynin dofu 1v1 de almasi mantiken imkamsiz.

Red-Kit

Dof'un Luffy'e attığı yumruk sonrası Luffy çok zayıf gözüktü gözümüze,Oda Luffy'nin ve kaç bölümdür poşet gibi gezen Law'ın itibarlarını tekrardan yükseltmek için güzel bir kombinasyon yaptırdı ikiliye.Dövüş 2vs2 şeklinde devam ederse çok güzel sahneler görebiliriz.Law ve Luffy'nin yetenekler kombinasyon açısından daha iyi duruyor Dof ile teke tekte oluşan güç farkı böyle kapanmış olur.

Haftaya Doflamingo şov yapacak.Yumruğun acısı fena çıkacak gibi duruyor.İlk dakikadan red hawk"ı feci yedi ama.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık