Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 759: Gizli Plan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yetmez bence.Bi yonkou karşısında hepsi teke gider.İleride süpernovaların çoğu rahmetli olacak zaten.Luffy ile Law haricinde alayı çöp.
Ya gözünüzü seveyim bari Kid, Hawkins'i Drake'yi ayırın aralarından:D
Ya Kid, abi adamın emrinde süpernova var daha ne yapsın E. Oda bu adamın farklı olduğunu göstermek için, biizm Zorumuz onun Killeri var. Adamda h. haki de çıkacak çok büyük ihtimal işte o zaman anlayacağız değerini, kol bırakmış arkadaş bu adam kol:flaugh:

Ya biz bu süpernovaları küçük görmeye ne kadar devam edecez daha? Yada neden onları hala küçük görüyoruz sebep ne? Bi amiralin gelip 4 tanesinede tek atması mı? Aynı amiral bizimkilerlede dalga geçti 2 yıl önce Caribou > Luffy'i de. Şuan onları değerlendirirken hadi biizm tayfayı geç Law'a bakacağız adam olmuş üper ee Kid neden olmasın veya diğerleri? Meyve demeyin lastik kral olacak diye bağırıyorum yahu:D Zaten Hawkins'in meyvede üper, Kidin hakisi üper olacak, Drakeye de form atlatacak zoan'ın da alım hayvanlar çıkacak işte ortaya mis gibi. Ben 4 süpernova derken şöyle düşünün birde;
Luffy + Luffy=(Kid) + Law + law=(Hawkins) vs Kaidou daha ne olsun neyinize yetmiyor hadi birde Drake katayımda şenlik mi çıksın ortaya:ehe: Bunun daha ilk 5 adamı var hele ilk 2 çıramızı yakacak:cool:

Bölüm çok iyiydi yahu ama yumruk yerine, tepmik olsaydı işte o zaman tadından yenmezdi:flaugh:

Ben ilk sahnede böyle şiddetli bir darbe yemesini beklemiyordum. Çok hızlı oldu ondan hoşuma gitti. Anında çizildi karizması :D
Son sahnede demek istedin sanırım? Son sahneye kadar 1 vs 2 oynuyordu Doflamingo yerinden kalkmadı. Sonradan Law'ın yeteneğiyle bir darbe indirdiler. Hiç etkilenmedim açıkçası, fazla zorlama bir bölümdü.
1 - Luffy'nin sanki hiç k. hakisi yokmuş gibi Bellamy'i tekmelemesi
2 - Law'ın Dof'un klonunu sanki klon B. Haki kullanabilirmiş gibi kesememesi
3 - Dof'un diğer bosslar gibi değilim ben, sizi ciddiye alacam demesine rağmen ayağa kalkmaya tenezül etmemesi bitirdi bölümü zaten.

Roronoa Zoro

Ya gözünüzü seveyim bari Kid, Hawkins'i Drake'yi ayırın aralarından:D
Ya Kid, abi adamın emrinde süpernova var daha ne yapsın E. Oda bu adamın farklı olduğunu göstermek için, biizm Zorumuz onun Killeri var. Adamda h. haki de çıkacak çok büyük ihtimal işte o zaman anlayacağız değerini, kol bırakmış arkadaş bu adam kol:flaugh:

Ya biz bu süpernovaları küçük görmeye ne kadar devam edecez daha? Yada neden onları hala küçük görüyoruz sebep ne? Bi amiralin gelip 4 tanesinede tek atması mı? Aynı amiral bizimkilerlede dalga geçti 2 yıl önce Caribou > Luffy'i de. Şuan onları değerlendirirken hadi biizm tayfayı geç Law'a bakacağız adam olmuş üper ee Kid neden olmasın veya diğerleri? Meyve demeyin lastik kral olacak diye bağırıyorum yahu:D Zaten Hawkins'in meyvede üper, Kidin hakisi üper olacak, Drakeye de form atlatacak zoan'ın da alım hayvan ortaya çıkacak işte ortaya mis gibi. Ben 4 süpernova derken şöyle düşünün birde;
Luffy + Luffy=(Kid) + Law + law=(Hawkins) vs Kaidou daha ne olsun neyinize yetmiyor hadi birde Drake katayımda şenlik mi çıksın ortaya:ehe: Bunun daha ilk 5 adamı var hele ilk 2 çıramızı yakacak:cool:
Caribou Gattling gun atan salağın teki

Luffy taa alabastada ' Fırtına ' çıkarıyor yumruklarıyla neyden bahsediyon sen? Logia > Luffy olarak bakıyorsan tamamda, fiziksel güç ve dayanıklılık olarak aralarında büyük uçurum var, Luffy kimleri yeniyor Caribou ile kıyaslıyorsun, birde iki yıl önce Caribou diye bir logia yoktu ortada, bu salağı ortaya attı herkes sansınki Logia lar Pekoms gibi şeker taşıyan elemanlara karşı çaresiz kala, hay halimize nereye gidiyoruz..

Law ile luffy yonkouya dalacaksa komboyla Dofa dokunabilsinler artık bir zahmet.Ayrıca red hawka rağmen öyle bir enel ve croco acizliğine bürünmedi.Dişlerini sıkarak karşıladı ve dayandı.Biraz kasılması doğal.Beyazsakal değil bu adam.Karasakal bile bir yumruğa hemen böğürüyor.Bende darbeyi aldığında lucci intibası bıraktı.O da aynı bu şekle bürünüyordu zorlanıyordu ama geri dönüşü biliyorsunuz çok fena oluyordu.

Aynı lucci dövüşü gibi ilerleyip son darbe yine law kombinasyonuyla olacak bence.Ya bu sayıdakinin 10 kat şiddetlisi yada lawın kendini feda edip verdiği açıkla olacak.Fedadan sonra gelecek iman power gücünü izah etmeme de gerek yok sanırım.

Son sahnede demek istedin sanırım? Son sahneye kadar 1 vs 2 oynuyordu Doflamingo yerinden kalkmadı. Sonradan Law'ın yeteneğiyle bir darbe indirdiler. Hiç etkilenmedim açıkçası, fazla zorlama bir bölümdü.
3 - Dof'un diğer bosslar gibi değilim ben, sizi ciddiye alacam demesine rağmen ayağa kalkmaya tenezül etmemesi bitirdi bölümü zaten.
hocam yeter ya yeter :D

Caribou Gattling gun atan salağın teki

Luffy taa alabastada ' Fırtına ' çıkarıyor yumruklarıyla neyden bahsediyon sen? Logia > Luffy olarak bakıyorsan tamamda, fiziksel güç ve dayanıklılık olarak aralarında büyük uçurum var, Luffy kimleri yeniyor Caribou ile kıyaslıyorsun, birde iki yıl önce Caribou diye bir logia yoktu ortada, bu salağı ortaya attı herkes sansınki Logia lar Pekoms gibi şeker taşıyan elemanlara karşı çaresiz kala, hay halimize nereye gidiyoruz..
Ya yapma işte bunu isterse 10 tane lucciyi yensin gelsin logia karşısında Luffy=şamar oğlanıydı
Örneğin; Smoker
Bide tam ben tam anlayamadım seni ama neyse benim orda dediğim 2 yıl önceye göre değerlendirmemeliyiz olayları

Roronoa Zoro

Ya yapma işte bunu isterse 10 tane lucciyi yensin gelsin logia karşısında Luffy=şamar oğlanıydı
Örneğin; Smoker
Öyle diyorsan tamam, ama göz ardı ettiğin nokta Luffy nin jenerasyonu değil Caribou, 2 yıl evvel o logia yı yiyip yemediğini bilmiyoruz, Oda bunu öylesine ortaya attı, sonra zaaa öyle değilmiş olacak

Sahne derken sayfa olarak düşünme yani ben o açıdan anlatmıyorum.
1) Luffyde K.haki varda Dofta yok mu? 2 side gelecek hareketi tahmin edince sonuç ne olur sence?
2) O çok kısa bir sahne idi eğer devam etseydi ne olacağını bilmiyoruz belki hemen room kullanmak istemedi.
3) Bunda sana katılıyorum Dof büyük konuştu ama böğrüne yumruk yiyene kadar sanki hiçbirşey olmamış gibi takılmaya devam etti. Belki bundan sonra hala öyle devam edecek bilemiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık