Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 759: Gizli Plan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Enies Loby, Thriller Bark ve Dresrosa'nın kilit adamın Usop olması çok ilginç yahu. Mesela Usop olmasa Robin o kapıdan geçecekti, anahtarlar Franky'e hiç ulaşmayacaktı. Thriller Bark'ta Perona tüm tayfayı teklerdi mesela kimse bir şey yapamazdı keza yapamadı da. Aynısı Sugar içinde geçerli. Law ve Luffy az kalsın mefta oluyordu yani Usop kurtardı yine. İlginç adam.

Monkey :D Luffy

Luffy gök insanlarına ne yaptın diye sorduğunda pis pis sırıtıp kimbilir diyordu Bellamy.Daha önceki olaylar da var ayrıca.Sevmeyi bırak sevmemesi için neden var.Ama arenada bir baktık Luffy onu destekledi.

Mangaka zorla tayfaya mı sokacak adamı ne yapacak anlamadım.
Bellamy tayfa gelirse harbiden yazık olur zoronun cebindeki cüce gelsin 10 kat daha iyi

İçinizi rahatlatırmı bilmem Umudumu bağladığım bir ayrıntı var Bellamynin tayfaya katılımı hakkında.
Luffy Tayfasında İstediği Kişilere "Nakama " diyor . Dost olarak kalanlarada "friend(japoncada tomotachi gibi bir kelime)" diyor.
Geçmiş bir kaç olaya baktım. Friend dedikleri hiç tayfaya katılmamış.

Bu doflamingo vesaire özentisi arkadaşlar. Ne kadar ezikcesine bir duygudur ki sonunda doflamingo'nun bir şekilde yenileceğini bile bile kendilerini tatmin ediyorlar. Luffy 10 bölüm sopa yese de sonunda bir şekilde alt edecek. Takip edilen anime , film , dizi vesaire gibi argümanlarda bu böyledir. Birde ana karakteri kayırma bilinci saplanmış bunlara. Anlamak güç doğrusu. Madem öyle izleme bu seriyi olsun bitsin. Bunu farkındalık duygusuna bağlıyorum ben saçma sapan yorumlar dönüyor sonra forumlarda. Şimdi de kızabilirler bu sözlerime fark eder mi ki? İZLEMEYİN, OKUMAYIN diyoruz sadece.

[İKAZ]Arkadaşlar bir ricada bulunacağım...
Bölümü yorumlamayıp birbirinize kinayeli kinayeli gif atıp konuyu baltalayın, alakasız alakasız Zoro şunu, bunu yapar diye s.dik yarıştırın ki banlamaya zemin oluşturun.
Bundan sonra mesaj yazacak arkadaşlar da bir zahmet bölümü yorumlasınlar.[/İKAZ]
Co adminin uyarısına rağmen adamı tınlamayıp aynı şeyi devam ettiriyosunuz.

Bu doflamingo vesaire özentisi arkadaşlar. Ne kadar ezikcesine bir duygudur ki sonunda doflamingo'nun bir şekilde yenileceğini bile bile kendilerini tatmin ediyorlar. Luffy 10 bölüm sopa yese de sonunda bir şekilde alt edecek. Takip edilen anime , film , dizi vesaire gibi argümanlarda bu böyledir. Birde ana karakteri kayırma bilinci saplanmış bunlara. Anlamak güç doğrusu. Madem öyle izleme bu seriyi olsun bitsin. Bunu farkındalık duygusuna bağlıyorum ben saçma sapan yorumlar dönüyor sonra forumlarda. Şimdi de kızabilirler bu sözlerime fark eder mi ki? İZLEMEYİN, OKUMAYIN diyoruz sadece.
Dof sevmesem de... Hatırla bakalım, neden Kuma'yı yenemedi o vakit. Eli baltalı herif nasıl dağıttı Luffy'i. Kuma zira tüm tayfayı..

Ana karakteri kayırma mı? Hımm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık