Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 752: Palmiye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tayvana gideceğim diye baştan mı savma mı yapmış napmış gerçi önceden çizmiştir de, harbi bu bölüm hiç bir şey yoktu :D Luffyler in gittiği toplasan 10 adım geriye döndükleri 50 adım :D Zoro olayı bence kolay bir vs olmaz ya kolay olursa saçma olur bence dişine göre rakip bulduğu için sırıtmıştır. Yalnız pika nın o hayvan gibi kılıcıyla zoronun kılıçlar komik duruyor ya :D Doflamingo da ne tırsak herif çıktı ya gözüm de çok büyütüyordum elemanı ama bakıyorum klon gönderip duruyor :D Fuji ve sabo da bariz zorlanıyorlar... Bakalım neler olacak şu FB bir gelsin artık.

Alpamis

Bence 10 numara bölümdü.Ayrıca Luffy'nin her zamanki halleri zaten niye bu kadar abartıyorsunuz anlamadım.Sabo'da Amiral'de zorlanıyor gibiydi.Zoro'Nun gülümsemesinin sebebi bence de güçlü bir rakip bulduğu içindir.

Law'ın fbsi çok güzel olacak gibi, adam Dof'tan sayko çıktı Corazon imana getirmese Dof'un tayfaya level atlatırdı

Alpamis

lufysan

Güzel eğlenceli bölümdü.İlla bir şey mi öğrenecez ya da bir aksiyon mu olması lazım.Ya da Luffy'nin illa Dof'u ezdiğini mi görmemiz lazım.Benim beğendiğim bir bölümdü.

Doflamingo kuklalarını kullanırken kendi hakisini onlara aktarabiliyor mu acaba? Aktarabiliyorsa Doflamingo'da K. Haki olmadığı gözümde kesinleşti.

Bölüm güzeldi ama Doflamingo Luffy'e eşek muamalesi yaparken Zoro Pica karşısında pek zorlanmıyor gibi.Yara almışa benzemiyor yüz ifadesinde de zorlanıyormuş gibi bir şey yok.Trebol ve Diamante'de katılsa Pica'yada güzel bir şov görsek Zoro'dan.

Law tam psikopat çıktı gibi.Güzel bir flashback olucak gibi.

İlla luffy dofu yensin aksiyon olsun demiyorum...

Bu bölümde güzel olarak ne gördün ? Belki ben atlamışımdır.
Law'ın Flashback'i.
Zoro'nun gülümsemesi.
Luffy'nin kendini ezik durumuna sokması.
Doflamingo'nun kuklasının yok edilmesi.
Robin ve Barto'nun olduğu komik sahneler vs vs.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık